דף הבית / חדשות / להחזיר עטרה ליושנה – מועדון DR שב לפעילות
DR-Z400S

להחזיר עטרה ליושנה – מועדון DR שב לפעילות

באבניר מכריזים על הקמתו מחדש של מועדון סוזוקי DR, במקביל לחזרת צמד הדגמים ארצה

אחרי שהגיעו האופנועים, קם מחדש המועדון: עופר-אבניר, יבואנית סוזוקי לישראל, מודיעה על הקמתו מחדש של מועדון רוכבי סוזוקי DR בישראל.

מועדון סוזוקי DR היה מועדון תוסס שקיים פעילויות רבות בשנות הפעילות של ה-DR-Z בארץ, כולל טיולים בירדן, ועם הפסקת הייבוא של הדגם ב-2010 המועדון דעך ונעלם. כעת, עם חזרתו ארצה של ה-DR-Z400S יחד עם אחיו הגדול – ה-DR650SE, ואחרי שמכרו באבניר למעלה מ-70 כלים מצמד הדגמים, בשלו התנאים להקמתו מחדש של המועדון.

המועדון המחודש יקיים פעילויות מגוונות, החל מטיולים משותפים, קורסי רכיבה, הרצאות וכדומה, וכן יציע לחבריו הטבות שונות בציוד רכיבה, אביזרים וחלפים ובשירותי מוסך. ההצטרפות למועדון אינה כרוכה בתשלום. לפרטים על הצטרפות למועדון ניתן לפנות לכל אחד מסניפי אבניר או לטלפון 8588*.

קובי גילון, סמנכ"ל דו-גלגלי בעופר-אבניר: "הצלחתו של הסוזוקי DR בישראל מיוחסת לא רק למכונה המצוינת שהוא, אלא גם לחוויות והערך המוסף שרוכבי המותג נהנו ממנו לאורך כל השנים. כעת, לאחר השקה מוצלחת ומכירה של כ-70 כלים מאז ההשקה לפני מספר שבועות, הבשילו התנאים להקמתו מחדש של אחד ממועדוני הרוכבים הראשונים שהוקמו בישראל. עם הקמת המועדון, אנחנו ממשיכים את הדרך בה אנחנו הולכים בשנתיים האחרונות, ושמים את הדגש על קטגוריות האופנועים השונות".

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 42, רוכב על אופנועים 26 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Ducat-e-Bikes-001

דוקאטי ממשיכה להרחיב את ליין האופניים החשמליים

בדוקאטי ממשיכים להרחיב את ליין האופניים החשמליים ומציגים עוד שלושה דגמים עירוניים מתקפלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO