דף הבית / חדשות / דוקאטי מציגה: איקס דיאבל Nera (שחור)
MY22_Ducati_XDiavel_Nera_136_UC365333_Mid

דוקאטי מציגה: איקס דיאבל Nera (שחור)

דוקאטי, יחד עם Poltrona Frau, מציגים את הנרה (שחור) כמהדורה מוגבלת ויוקרתית של האיקס דיאבל

בדוקאטי משתפים פעולה עם חברת רהיטי היוקרה Poltrona Frau ומציגים את האיקס דיאבל Nera המשלב אביזרי יוקרה, וייוצר ב-500 יחידות.

דוקאטי איקס דיאבל Nera
דוקאטי איקס דיאבל Nera

הדוקאטי איקס דיאבל Nera (שחור באיטלקית) הוא מהדורה יוקרתית ואלגנטית שנוצר משיתוף פעולה עם Poltrona Frau – חברה איטלקית של ריהוט יוקרה. על פלטפורמת האיקס דיאבל העדכני מגיע הנרה בצביעת 'שחור על שחור' עם אדום דוקאטי בקליפרים וכיסויי הראש מנוע. החישוקים קלים יותר ומושחרים, והחלק הבולט הוא המושב שמגיע מחברת הריהוט ועשוי מ-Pelle Frau – עור רך שתפור ביד, כשהוא מוצע בחמש דוגמאות שונות הכוללות את האות 'X' המוטבעת בלייזר.

מנוע הטסטהסטרטה DVT (תזמון שסתומים משתנה) בנפח 1,262 סמ"ק נשאר כאן עם 160 כ"ס ב-9,500 סל"ד ו-13 קג"מ ב-5,000 סל"ד. האלקטרוניקה נוכחת גם כאן כמובן וכוללת מצבי ניהול רכיבה שונים, מערכת בקרת אחיזה ב-8 מצבים, ABS של בוש מותאם לפניות בעל מצבי התערבות (עם קליפרים של ברמבו M50), בקרת שיוט, פנסי LED היקפיים, מסך TFT ועוד.

הדוקאטי איקס דיאבל Nera ייוצר ב-500 יחידות, כאשר הבעלים יקבל מחזיק מפתחות מהודר המגיע מאותו חומר וצבע כמו המושב הנבחר, ותינתן גם האפשרות לרכוש קסדה בצבע תואם לאופנוע. האיקס דיאבל Nera יהיה זמין מחודש מרץ השנה, וניתן להזמינו גם בישראל.

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן