דף הבית / חדשות / הדוקאטי פניגאלה V4S מקבל גרסת קורסה
1_PANIGALE V4 S CORSE_UC69281_Mid

הדוקאטי פניגאלה V4S מקבל גרסת קורסה

גרסת הקורסה של הדוקאטי V4S היא מחווה למיקלה פירו, שזכה במרוץ האלופים במסגרת שבוע דוקאטי העולמי

בחודש יולי האחרון התקיים 'מרוץ האלופים' במסגרת שבוע דוקאטי העולמי (WDW). במרוץ הראווה, שהתקיים במסלול מיזאנו באיטליה, השתתפו 12 רוכבי דוקאטי מכל הזמנים – כולם על פניגאלה V4S, כשכל אופנוע צבוע בצבעי הקבוצה של הרוכב. מיקלה פירו, רוכב המבחן של דוקאטי, זכה בניצחון במרוץ, ולאחר מכן נמכרו 13 האופנועים (12 אופנועים שהשתתפו במרוץ ועוד אחד – חדש לחלוטין – של צ'אז דיוויס שנפצע ולא יכול היה להשתתף) במכירות פומביות באיביי.

כעת בדוקאטי רוכבים על ההצלחה ומשחררים גרסה חדשה לפניגאלה V4S בשם 'קורסה'. המפרט הטכני זהה לחלוטין לפניגאלה V4S, אולם סכימת הצביעה זהה לאופנוע שאיתו ניצח מיקלה פירו את מרוץ האלופים, שזו בכלל צביעה שלקוחה מאופנועי ה-MotoGP של קבוצת המפעל של דוקאטי.

הדוקאטי פניגאלה V4S מגיע עם מנוע V4 בנפח 1,103 סמ"ק המפיק 214 כ"ס במקור ו-226 כ"ס עם מחשב מרוצים ומערכת פליטה משוחררת, עם מכלולי שלדה סופר-אוכותיים, ועם מערכות אלקטרוניקה מהטופ שיש לדוקאטי להציע. תוכלו לקרוא עליו בכתבה מההשקה העולמית במסלול ולנסיה.

אנחנו אמביוולנטיים. מצד אחד הפניגאלה V4S הוא אופנוע משובח שדורש שיתנו עליו גז, ורצוי על מסלול, אבל מצד שני הצביעה הזו כל כך יפה והפניגאלה V4S כל כך סקסי, כך שהיינו שמחים לקבל אותו כפסל יוקרתי לסלון.

1_PANIGALE V4 S CORSE_UC69281_Mid

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

25YM Honda CRF250R

הונדה מציגה את אופנועי המוטוקרוס של 2025

בהונדה מעדכנים ל-2025 את דגמי המוטוקרוס בנפחים 250 ו-450 סמ"ק עם שיפורי שלדה, בלמים ומנוע, ויש גם גרסת CRF250RWE חדשה

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן