דף הבית / חדשות / מרוץ ראשון לדין גופר באליפות ה-EJC
gopher-1

מרוץ ראשון לדין גופר באליפות ה-EJC

גופר מסיים במקום ה-29 מתוך 33 בליגה של הגדולים - אליפות הג'וניור קאפ האירופאית

מרוץ ראשון לרוכב הישראלי הצעיר דין גופר בסבב ה-EJC (ר"ת European Junior Cup). אליפות הג'וניור קאפ היא סדרה-בת של אליפות הסופרבייק העולמית שנועדה לאתר כישרונות צעירים בתחום. בכדי להתקבל אליה עוברים סינונים רבים בדרך, וכדי שהתנאים יהיו שווים ככל האפשר הסדרה עושה שימוש בכלים זהים – העונה הונדה CBR650F כמעט ללא שיפורים, בצמיגים זהים, וללא ספונסרים עיקריים לרוכבים.

גופר בן ה-20 סיים את המרוץ הראשון שלו בסדרה במקום ה-29 מתוך 33 רוכבים ורוכבות במרוץ בן 8 הקפות. הרוכבים הצעירים יצטרפו לכל הסבבים האירופאים של אליפות הסופרבייק, מה שאומר שלפניהם עוד 9 סבבים בהם יצטרכו להתאמץ בכדי לצוד את עיניהם של הסקאוטרים השונים, מה שיכול להקנות להם סיכוי והזדמנות להתחרות במסגרות מקצועיות ברמה גבוהה יותר.

גופר התחרה בעונה שעברה באליפות הסופרבייק הרומנית, שם זכה במקום הראשון בקטגוריית הסופרספורט במקביל למקום הראשון בקטגוריית הרוקי'ז, והשנה קפץ כיתה. את גופר מאמן ניב חיימי מאופנוען מאומן. נמשיך לעדכן.

הסבב הראשון באליפות EJC, אראגון – וידאו מלא

אודות נמרוד ארמן

מכור לריח של צמיגים חרוכים ואספלט טרי, מחייך בקסדה למראה השלט "זהירות סיבובים מסוכנים לפניך!". אם היה יכול היה גר במסלול מרוצים ומקבל לחשבון הבנק צמיגי סליקס כמשכורת.

עשוי לעניין אותך

09_Ducati MIG-RR_Troy Bayliss_UC75869_Mid

צפו: האופניים החשמליים של דוקאטי מפגינים יכולות

טרוי בייליס, שהביא לדוקאטי 3 תארי סופרבייק עולמי, מפגין את יכולות אופני השטח החשמליים החדשים

תגובה אחת

  1. כבוד! בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO