דף הבית / חדשות / ק.ט.מ: הסופר דיוק 1290R המפלצתי משתדרג
superduke1290r-007

ק.ט.מ: הסופר דיוק 1290R המפלצתי משתדרג

'החיה' של ק.ט.מ מקבלת מתיחת פנים, בולמים משופרים ויותר בקרות אלקטרוניות; קבלו את החיה 2.0

תערוכת מילאנו 2016 היא 'תערוכת הדיוקים' של ק.ט.מ. החברה האוסטרית הציגה את הדיוק 390 ו-125 החדשים ואת הדיוק 790 קונספט, אבל גם האח הגדול והמפלצתי במשפחה – הסופר דיוק 1290R – מקבל שדרוג משמעותי והופך אפילו ליותר חייתי. The Beast 2.0 קוראים לו בק.ט.מ.

The Beast 2.0
The Beast 2.0

מנוע ה-1,301 סמ"ק של הסופר דיוק 1290R נשאר כמעט זהה, ולא באמת צריך להוסיף כוח ל-177 כוחות הסוס האימתניים שלו, אבל יש לא מעט שיפורים אחרים. ראשית, הבולמים של WP – גם מלפנים וגם מאחור – משתדרגים, וכעת הקפיצים בהם קשיחים יותר. כמובן שהם מתכווננים באופן מלא. יש מסך TFT חדש, שעם אופציית MY RIDE של ק.ט.מ יתממשק לסמארטפון ללא מגע יד, ויש פנסי LED גם מלפנים בנוסף למפתח קרבה חכם.

הבקרות האלקטרוניות משתדרגות, וכעת מערכת ה-ABS של בוש היא מהסוג שמותאם גם לפניות עם אפשרות נוספת לביטול ה-ABS על הגלגל האחורי (מצב סופרמוטו), ויש מערכת בקרת החלקה ובקרת אחיזה בכמה מצבים. ניתן לבחור בין 2 חבילות גימור: חבילת ביצועים עם שליטה על החלקת המנוע, קוויקשיפטר ו-MY RIDE, וחבילת מסלול הכוללת שינוי מפות ניהול מנוע, מערכת בקרת ווילישליטה על בקרת היציבות ובקרת זינוק.

בנוסף לכל אלו, הסופר דיוק 1290R מקבל מתיחת פנים עיצובית, כשכל עבודת הגוף מעוצבת מחדש, מתחדדת ומצטמצמת. ואחרי כל זה, המשקל יורד ב-6 ק"ג ועומד על 195 ק"ג.

על 'החיה 2.0' אנחנו חייבים להניח את הישבן!

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 41, רוכב על אופנועים 25 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

mx8-rd-f

היט-אייר תאפשר רכיבות ניסיון עם כרית האוויר

היט-אייר ישראל תאפשר רכיבות התנסות עם אפודי כרית האוויר שלה ללא תשלום וללא התחייבות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO