דף הבית / חדשות / אינדיאן עובדים על דגם חדש עם המנוע מקורר הנוזל
5f0c2da7b2a6a

אינדיאן עובדים על דגם חדש עם המנוע מקורר הנוזל

תרשים פטנט מראה שבאינדיאן עובדים על דגם עם מנוע הוי-טווין מקורר הנוזל החדש, או על התאמתו לדגם קיים; בנוסף, אינדיאן מציגה חיבור לאפל קארפליי לדגמים השונים

תרשים פטנט שנחשף מראה שבאינדיאן עובדים על דגם נוסף עם מנוע הווי-טווין מקורר הנוזל החדש של הצ'לנג'ר, עם שלדת אלומיניום, או על התאמתו לדגמים קיימים של הצ'יף והרואדמאסטר.

באינדיאן חשפו תרשים פטנט לדגם חדש לגמרי הנושא – לפי הרדיאטור בחזית – מנוע וי-טווין מקורר נוזל. המנוע היחיד, עם קירור נוזל, שלהם הוא מנוע ה-PowerPlus החדש המורכב בדגם הצ'לנג'ר החדש. נפח מנוע הווי-טווין הנוכחי, כאמור מקורר הנוזל, הוא 1,769 סמ"ק, והוא מספק 120 כ"ס ב-5,500 סל"ד ולא פחות מ-18 קג"מ ב-3,800 סל"ד. בין הצילינדרים יש זווית של 60°, ומערכת התזמון מורכבת מגל-זיזים עילי וארבעה שסתומים לצילינדר.

Indian-Patent-2020-wassergekuehlter-Tourer-169FullWidth-a81df46-1710299

התרשים עדיין לא מסביר אם באינדיאן בוחרים להציג דגם חדש עם המנוע בנפח שונה – משום שהוא מאוד דומה לצ'לנג'ר – ועל-פי השמועות גם יישא שלדת אלומיניום חדשה. המיוחד בשלדה אשר בתרשים הוא שילוב שלושה פתחי יניקת אוויר בחלקה התחתון של השלדה, ומשם למסנן האוויר לפני שהאוויר עולה לכיוון מערכת הזנת הדלק.

אופציה נוספת היא שבאינדיאן יבחרו לשתול את המנוע הזה והשלדה החדשה בדגמי קצה של הצ'יף והרואדמאסטר, אשר מונעים עם מנועים מקוררי אוויר. הסיבה לכך היא האפשרות לעמוד יתר בקלות בתקנות זיהום האוויר העתידיות.

אנו מאמינים, שלקראת סוף השנה הנוכחית התמונה תתבהר בנוגע לסוגיה.

בנוסף, באינדיאן שחררו בשורה לבעלי אייפון: מעתה ניתן להתחבר למערכת המולטימדיה עם מסך ה-7″  – RideCommand בשפתם – דרך Apple CarPlay שמחבר את כל פונקציות הסלולר למסך המרכזי ומוסיף גם מערכת ניווט מובנית ומצב בקרה על צריכת הדלק.

ממשק אפל קארפליי על הצ'לנג'ר העתידי
ממשק אפל קארפליי על הצ'לנג'ר העתידי

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

5-Club-2-wheels-19

בשישי: מועדון החמש ישיק 2 אופנועים משופצים

מועדון החמש יקיים מחר בפתח תקווה השקה חגיגית של וספה ופנטיק משוחזרים ומשופצים משנות ה-70 וה-80; הכניסה חופשית

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן