דף הבית / חדשות / בספרד: עברו על החוק, העלו ליוטיוב – וחטפו
Spain Police

בספרד: עברו על החוק, העלו ליוטיוב – וחטפו

קבוצת רוכבי כביש ספורטיביים העלו את סרטוני הרכיבה שלהם ליוטיוב - המשטרה לא אהבה את זה; צפו

קבוצת רוכבי כביש מספרד העלו את רכיבות סוף השבוע שלהם לרשתות החברתיות. המשטרה המקומית לא גילתה סבלנות לנוכח מה שנראה בסרטונים.

קבוצת רוכבי כביש מספרד לא קראה את מה שכתבנו בעבר לגבי העלאת סרטונים והפללה עצמית (על מצלמות תיעוד רכיבה והפללה עצמית) והעלו לרשת סרטון (שמסתבר שהיה רק אחד מכ-50 סרטוני רכיבה) בו הם רוכבים – טוב נו, כמו שהרבה קבוצות אופנועי כביש ספורטיביים רוכבים בכביש הציבורי.

לנוכח עבירות התנועה הרבות שתועדו בסרטונים וסיכון משתמשי כביש אחרים – עבירות כגון מהירות מופרזת, חציית קו הפרדה רצוף, מהירות שלא תואמת את הדרך ועוד – פתחו רשויות האכיפה הספרדיות בחקירה. לאחר כשנה של חקירה הוגשו כתבי אישום כנגד עשרה רוכבים, כולל כמובן מי שהעלה אותם לרשת. כתב האישום כלל שתי עבירות פליליות ו-39 עבירות תנועה. העונש כלל קנסות גבוהים ונקודות ברישיונות הנהיגה.

בישראל ההוראה המכוננת בחוק לעריכת חיפוש בגופו של חשוד או בכליו קובעת כי רק אם היה לשוטר יסוד סביר לחשוד שבמצלמה יש ראיה להוכחת ביצועה של עבירה או להוכחת הקשר שבין החשוד לבין ביצוע העבירה, רשאי הוא לערוך בו חיפוש חיצוני. אנו ממליצים לחזור ולקרוא את המאמר שעסק בנושא צילום והפללה עצמית בישראל (כאן) וממליצים לרכוב כחוק כמובן.

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן