דף הבית / חדשות / דוקאטי: 5 רפליקות אלופים לפניגאלה
01_DUCATI_PANIGALE_REPLICA_2024 _38__UC589842_Mid

דוקאטי: 5 רפליקות אלופים לפניגאלה

לכבוד האליפויות ההיסטוריות ב-MotoGP, בסופרבייק ובסופרספורט, בדוקאטי משחררים רפליקות מושקעות ויפהפיות לפניגאלה V4 S ולפניגאלה V2 - כמובן במהדורות מוגבלות

בדוקאטי מציינים את הזכיות באליפויות ה-MotoGP, הסופרבייק העולמי והסופרספורט העולמי במהדורות מיוחדות של הפניגאלה, במיועדות לאספנים, שעוצבו בהשראת אופנועי המרוץ של פרנצ'סקו בגניה, חורחה מרטין, ומרקו בזקי מה-MotoGP, אלברו באוטיסטה מה-WSBK, וניקולו בולגה מה-SSP. האופנועים הוצגו ב'פסטיבל האלופים' שערכה דוקאטי לכבוד שלוש האליפויות ההיסטוריות.

DUCATI_PANIGALE_RACING_REPLICA_2023 _102__UC589895_Mid

עונת 2023 הייתה חלומית עבור דוקאטי, עם אליפויות ב-MotoGP, ב-WSBK וב-SSP. לכבוד העונה החלומית, בדוקאטי משחררים גרסאות מיוחדות של הפניגאלה V4 S ושל הפניגאלה V2 – בצביעות מיוחדות ברפליקות של אופנועי המרוץ, ועם כמה תוספות ייחודיות. האופנועים ייוצרו כמובן במהדורה מוגבלת.

על מיכל הדלק של כל אחד מהאופנועים תהיה חתימה של הרוכב, וכמובן צביעה תואמת לאופנוע המרוץ הכוללת את מספר הרוכב: פאקו בגניה (63), אלברו באוטיסטה (19), חורחה מרטין (89), מרקו בזקי (72) וניקולו בולגה (11). יש כמובן מושב יחיד, עם כיסוי מחומר מיוחד ועם לוגו הרוכב רקום עליו, ועל המשולש העליון חרוט בלייזר שם הדגם ומספרו הסידורי, לצד מספר הרוכב. יש גם מפתח מיוחד, ואנימציה ייעודית במסך ה-TFT לכל אחד מהכלים.

האופנועים מקבלים גם מגן חום מקרבון למערכת הפליטה, וכן חלקי קרבון כמו כיסוי אלטרנטור, כנף אחורית ותעלות אוויר לקליפרים הקדמיים. יש גם מגן קרבון בשילוב אלומיניום לזרוע החד-צדית.

ארבעת דגמי הפניגאלה V4 מקבלים כיסוי קלאץ' פתוח מקרבון, קיט להסרת המראות ופלטת המספר, פקק מיכל דלק מכורסם מאלומיניום, וכן מודול GPS שמסייע באגירת נתונים ובתצוגה על מסך ה-TFT של זמני הקפה.

פניגאלה V4 S רפליקת בגניה - ייוצר ב-263 יחידות
פניגאלה V4 S רפליקת בגניה – ייוצר ב-263 יחידות

הפניגאלה V2, בהשראת אופנוע המרוץ של בולגה, מקבל כמובן את הצביעה של אופנוע המרוץ, וכן מערכת בולמים ומשכך היגוי של אוהלינס, מערכת פליטה למרוצים של אקרפוביץ' המוסיפה כ-2.5% להספק ומפחיתה 5 ק"ג מהמשקל הכללי, רגליות מתכווננות של ריזומה מאלומיניום מכורסם, וכן חלקי קרבון רבים כמו כנפיים קדמית ואחורית, מגן שרשרת, כיסוי קלאץ' ומגן בולם אחורי. גם כאן יש קיט להורדת פלטת המספר וכן פקק מיכל דלק מאלומיניום מכורסם.

כל אופנוע מגיע עם תעודה המעידה על אותנטיות האופנוע ועם כיסוי אופנוע ייעודי, ויישלח בתוך ארגז עץ עם גרפיקה תואמת.

פניגאלה V4 S רפליקת באוטיסטה - ייוצר ב-219 יחידות
פניגאלה V4 S רפליקת באוטיסטה – ייוצר ב-219 יחידות
פניגאלה V4 S רפליקת מרטין - ייוצר ב-189 יחידות
פניגאלה V4 S רפליקת מרטין – ייוצר ב-189 יחידות
פניגאלה V4 S רפליקת בזקי - ייוצר ב-72 יחידות
פניגאלה V4 S רפליקת בזקי – ייוצר ב-72 יחידות
פניגאלה V4 S רפליקת בלוגה - ייוצר ב-111 יחידות
פניגאלה V2 רפליקת בלוגה – ייוצר ב-111 יחידות

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

RX 300 2T My25 (8)

בטא מציגה את דגמי המוטוקרוס לשנת 2025

בבטא מציגים את דגמי המוטוקרוס של 2025 - ה-RX450 וה-RX300 הדו-פעימתי שמציע השנה יותר כוח ושלדה חדשה

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן