דף הבית / חדשות / הונדה CRF-E2: מוטוקרוס חשמלי לילדים
greenger_e50 (3)

הונדה CRF-E2: מוטוקרוס חשמלי לילדים

ה-CRF-E2 הוא אופנוע מוטוקרוס חשמלי לילדים אשר משווק על-ידי הונדה בארצות הברית אבל מיוצר על-ידי חברת Greenger Powersports

ה-CRF-E2 הוא למעשה הונדה קטן עם מנוע חשמלי וסוללה מתחלפת. הוא מיועד לילדים, והוא מיוצר ומשווק בארצות הברית.

חברה אמריקאית בשם Greenger Powersports רכשה את הזיכיון לשם CRF, ומייצרת לא רק מה שנראה כמו הונדה CRF, אלא שגם תמכור את האופנוע דרך סוכנויות הונדה בארצות הברית. על אף שזה לא הונדה אותנטי, אנחנו נתייחס אליו ככזה. ההונדה CRF-E2 הוא למעשה אופנוע מיניקרוס, מקביל ל-50 סמ"ק, על טהרת חשמל, המיועד לילדים בתחילת דרכם המוטורית.

הונדה CRF-E2
הונדה CRF-E2

המנוע החשמלי מספק עד 3.4 כוחות סוס (2.5 קילוואט), ויש לו שני מצבי רכיבה. הסוללה שוקלת 6 ק"ג ויכולה להספיק לעד שעתיים רכיבה. זמן הטעינה של הסוללה עומד על 4 שעות עם מטען רגיל או שעתיים וחצי עם מטען מהיר שמוצע בתוספת תשלום. ניתן גם להחליף את הסוללה ולהמשיך ברכיבה.

ה-CRF-E2 מגיע עם שלדת קורה כפולה מאלומיניום, מזלג טלסקופי בקוטר 33 מ"מ, בולם אחורי של DNM עם כיווני עומס קפיץ ושיכוך החזרה, ויש חישוקי 12″ מלפנים ומאחור, גובה המושב מתכוונן ונע בין 630 ל-650 מ"מ, והמשקל הכולל עומד על 48 ק"ג.

ה-'הונדה' CRF-E2 יימכר בארצות הברית בלבד במחיר של $2,950

greenger_e50 (5)

greenger_e50 (2)

greenger_e50 (4)

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

900-2

חדש בארץ: גרסאות Black Knight של הווג אדוונצ'ר

צמד האדוונצ'רים של ווג, ה-DS900X וה-525DSX, מגיעים לישראל בגרסת האביר השחור, כשה-525 מקבל גם אבזור נוסף; תוספת המחיר - 1,000 ש"ח

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן