דף הבית / חדשות / ימאהה חושפת: טנרה 700 אקסטרים
2024_YAM_XTZ700X_EU_DPBMC_ACT_002_03 _preview

ימאהה חושפת: טנרה 700 אקסטרים

בימאהה משחררים גרסה נוספת לטנרה 700 הפופולרי - אקסטרים - עם בולמים איכותיים בעלי מהלך ארוך יותר ועם אביזרים המיועדים לרכיבת שטח

בימאהה חושפים היום (ג') גרסה נוספת של הטנרה 700, גרסת 'אקסטרים' המיועדת לרכיבת שטת ומציעה מערכת מתלים איכותית של KYB בעלת מהלך ארוך יותר, וכן אביזרים לרכיבת שטח.

בימאהה ממשיכים לסחוט את ביצת הזהב של הטנרה 700, ובצדק רב. בתחילת השנה חשפו בימאהה שתי גרסאות נוספות של הטנרה 700 – 'אקסטרים' בעלת אוריינטציית שטח ו'אקספלור' בעלת אוריינטציית תיור – אולם הגרסאות נחשפו בשווקים בודדים בלבד. כעת משחררים בימאהה את הפרטים המלאים על גרסת האקסטרים, וכמובן מייעדים אותה לכל אירופה (ובכלל זה לישראל).

ימאהה טנרה 700 אקסטרים
ימאהה טנרה 700 אקסטרים

הפלטפורמה היא הטנרה 700 בגרסתו האחרונה, אולם נעשו בו כמה שינויים אשר הופכים אותו לאופנוע שטח טוב יותר. בראש ובראשונה מדובר על בולמים קדמיים ואחורי חדשים ואיכותיים יותר של קאיאבה (KYB), כששניהם בעלי מהלך גלגל ארוך יותר ב-20 מ"מ ביחס לטנרה המקורי, כשמהלך הגלגל מלפנים עומד על 230 מ"מ ומאחור 220 מ"מ. הבולמים מתכווננים במלואם בשני הצדדים, כאשר הפרונט מצופה בציפוי המפחית חיכוך, ובשני הצדדים יש הידראוליקה איכותית יותר מאשר במקור. הבולמים הארוגים יותר מעלים את מרווח הגחון לרום של 260 מ"מ, ואת גובה המושב ל-910 מ"מ.

יש רגליות רוכב מטיטניום הרחבות יותר ב-35%, מושב שטוח עם יותר ריפוד חדש ייעודי לשטח, וכן כנף קדמית אנדורו גבוהה במקום הכנף המקורית הצמודה לגלגל. בנוסף, יש מגן רדיאטור ומוביל שרשרת העשויים מאלומיניום.

הטנרה 700 בגרסת אקסטרים מגיע בצביעה כחולה ועם חישוקים זהובים.

בימאהה מציינים שגרסת האקסטרים תגיע לאירופה (ובכלל זה לישראל) בתחילת שנת 2024, כשמחירים טרם פורסמו – לא באירופה ולא בישראל. קרוב לוודאי שבימים הקרובים תוצג לאירופה גם גרסת האקספלור, מה שיעלה את גרסאות הטנרה 700 ל-5 – הרגילה, וורלד רייד, וורלד ראלי, אקסטרים ואקספלור.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

BMW R90S 1

נוסטלגיה: ב.מ.וו R90S

הב.מ.וו R90S היה הסמן הימני של אופנועי הספורט-תיור בשנות ה-70 - עם יכולות גבוהות בקו ישר, בכבישים המפותלים, בייחודיות של מנוע הבוקסר ובצביעה הדו-גונית

4 תגובות

 1. Avatar

  מה זאת אומרת המחירים באירופה לא פורסמו ??? הכלי זה כבר נמכר באירופה זמן מה ויש לו מחירים,ראיתי אותו כבר לפני חודשיים בסוכנויות שם.

 2. Avatar

  מדהים!
  עכשיו רק חסרה גרסת חישוקים יצוקים עם 19״ קדמי.

 3. Avatar

  ממש לא חסרה !!!! עבור חובבי האספלט יש טרייסר 07 מה התכלית של טנרה עם גלגלים יצוקים 19????

 4. Avatar

  יש כזאת עם צמיגי 17 קוראים לזה טרייסר 07 .שום תכלית לטנרה עם צמיגי 19 ,במיוחד לדגם האקסטרים .מה אתה צריך מתלים כאלה עם צמיגי 19 מה ההגיון???? ישנו דגם רך יותר של הטנרה ומונמך שנקרא אקספלורר.

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן