דף הבית / חדשות / לראשונה: CFMOTO מציגה סופרבייק ספורטיבי
CFMOTO_SR_2022_2

לראשונה: CFMOTO מציגה סופרבייק ספורטיבי

CFMOTO חשפה קונספט לדגם SR ספורטיבי עם מנוע 1,000 סמ"ק, עם מכלולי קצה ועם עיצוב ספורטיבי מרשים; צפוי לעבור לייצור סדרתי במהלך שנת 2022

CFMOTO משחררת תמונות וסרטון של קונספט ספורטיבי בשם SR Vision, שמהווה כניסה לקטגוריית הליטר ספורט עבור היצרנית.

החברה הסינית CFMOTO הוקמה ב-1989, והיא מייצרת רכבי שטח, רכבים תפעוליים ואופנועים. בשנים האחרונות ישנה שותפות אסטרטגית בין ק.ט.מ לבין CFMOTO, כששתי החברות הקימו חברה בשם R2R המייצרת אופנועי ק.ט.מ לשוק הסיני. לאחרונה הקימו שתי החברות מפעל חדש, שאמור לייצר כ-50 אלף כלים בשנה. פרט לק.ט.מ יש ל-CFMOTO שת"פים עם כ-30 חברות אופנועים ורכב, כשהחברה מייצרת מנועים, חלקים ואביזרים שונים – בעיקר לדו-גלגלי. על עיצובי האופנועים אחראית סדנת KISKA האוסטרית, שמעצבת את כל אופנועי ק.ט.מ משנת 1994 ואת אופנועי הוסקוורנה מ-2014.

CFMOTO יציגו, ככל הנראה במהלך שנת 2022, סופרבייק ספורטיבי במשפחת דגמי ה-SR (שמיוצג אצלנו בגרסת 300 סמ"ק), עם עיצוב מרשים, שכולל גם כנפונים אווירודינמיים וחלקי קרבון בדגם הקונספט, בולמי אוהלינס, בלמי ברמבו, מערכת פליטה כפולה של SC Project, זרוע אחורית חד-צידית, צמיגי פירלי דיאבלו סופרקורסה, פנסי LED, ומסך TFT. אין נתונים טכניים על המנוע, כאשר ההשערה כיום שמדובר על מנוע 1,000 סמ"ק, וגם לא על האלקטרוניקה שתוצג. אם כי סביר להניח שהדגם יישר קו עם חזית הטכנולוגיה והאלקטרוניקה שבנמצא.

זוהי כניסה ראשונה של יצרנית סינית לתחום הסופרבייק הספורטיבי, מה שמעיד על ההתקדמות הרבה של הסינים בשנים האחרונות. נמשיך כמובן לעדכן.

CFMOTO_SR_2022_4

CFMOTO_SR_2022_7

CFMOTO_SR_2022_5

CFMOTO_SR_2022_3

CFMOTO_SR_2022_6

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן