דף הבית / חדשות / מוטוגוצי: דגמים חדשים במילאנו
V9_Bobber_Roamer (2)

מוטוגוצי: דגמים חדשים במילאנו

קרוזר חדש בשתי גרסאות - V9, דגמים חדשים ל-V7, וגם קרוזר תיורי גדול; מוטוגוצי מתעוררת

מוטוגוצי מתעוררת. החברה הוותיקה, ששייכת בשנים האחרונות לקבוצת פיאג'ו, מציגה בתערוכת מילאנו מספר דגמים, חלקם חדשים לגמרי וחלקם גרסאות חדשות לכלים קיימים. נראה שהחברה מזהה את גל הרטרו ששוטף את עולם האופנועים, ולא מהססת לקפוץ לתוכו בפול גז.

האופנוע הראשון הוא ה-V9 על צמד גרסאותיו – Bobber ו-Roamer. בבסיס האופנועים מנוע וי-טווין חדש לחלוטין בנפח 853 סמ"ק, עם גל-ארכובה אורכי כמובן – כמו כל אופנועי מוטוגוצי. הוא מספק מומנט של 6.3 קג"מ כבר ב-3,000 סל"ד, כשההספר המקסימלי עומד על 55 כ"ס, ומתקבל ב-6,250 סל"ד. המשמעות היא מנוע סופר-גמיש עם ערימות ל מומנט כבר מסל"ד אפס.

הרואמר הוא המחליף של מוטוגוצי לנבאדה הוותיק שיוצר כעשרים שנה, והוא מעוצב באותו הרוח. הבובר לעומתו מציע גלגלי שפיצים בקוטר "16 לעומת ה-"19 היצוק של הרואמר, וכן צביעה כהה שחורה. המשקל לא גבוה במיוחד ועומד על כ-200 ק"ג, בשניהם. צמד הכלים אמורים להימכר במחיר נוח, על אותו הקונספט של ה-V7.

מימין - V9 Bobber; משמאל - V9 Roamer
מימין – V9 Bobber; משמאל – V9 Roamer

עוד הציגה החברה במילאנו גרסה חדשה של ה-V7 II – גרסת סקרמבלר שנקראת Stornello. הבסיס הוא ה-V7 II המוכר, אולם עבודת הגוף היא של סקרמבלר. יש צמיגי קוביות על חישוקי שפיצים, יש מערכת פליטה מוגבהת, מושב ארוך ושטוח, חיפויי צד אליפטיים מאלומיניום ברוח התקופה, מיגון רוח קטן – גם הוא ברוח הקו העיצובי של הסקרמבלרים, ולבסוף צביעה של מיכל הדלק והשלדה כך שיתאימו – איך לא – לרוח האופנוע כולו. לטעמנו הוא פשוט יפהפה.

V7 סטורנלו סקרמבלר
V7 סטורנלו סקרמבלר

גרסה נוספת של ה-V7 היא הרייסר המחודשת, עליה אין צורך להוסיף מילים – קפה רייסר קלאסי.

 

V7 קפה רייסר
V7 קפה רייסר

האופנוע האחרון ממוטוגוצי ל-2016 הוא ה-MGX-21 – קרוזר-תיור גדול הבנוי על בסיס האינדיאנה, בנפח 1,400 סמ"ק, גלגל קדמי בקוטר "21, ובעיצוב שקורץ לדגמי התיור הגדולים של הארלי-דיווידסון. כרגע מדובר בדגם קונספט בלבד, אבל האופנוע הסדרתי יוצג באוגוסט 2016 – כמובן בארה"ב – השוק אליו פונה האופנוע הזה.

MGX-21 - לשוק האמריקאי
MGX-21 – לשוק האמריקאי

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 43, רוכב על אופנועים 27 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

NIU-NQi-GT-Pro-Test-013

המותגים NIU וסגוויי עוברים ל'מאיר' יבואני הונדה

יבואנית הונדה לישראל קיבלה את הזיכיון לייבוא הקטנועים החשמליים של NIU והכלים של סגוויי, כמו גם המותג BIRD; אלו היו עד כה שייכים ל-UMI

תגובה אחת

  1. Avatar

    ממתקים לעיניים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן