דף הבית / חדשות / הונדה מציגה: פקודות קוליות למסך האופנוע
Honda-Smartphone-Voice-Control-001

הונדה מציגה: פקודות קוליות למסך האופנוע

הונדה מציגה את הממשק החדש במסך ה-TFT, הכולל אפליקציה לאנדרואיד, פקודות קוליות, לחצנים ייעודיים בבית המתגים הימני, וכן הצגת ניווט, שיחות, הודעות ומזג אוויר על המסך

בהונדה מציגים את מערכת התקשורת המשולבת החדשה, המאפשרת פקודות קוליות למסך ה-TFT, אפליקציה ייעודית לאנדרואיד, לחצנים ייעודיים על בית המתגים הימני, וכן הצגת ניווט, שיחות, הודעות ומזג אוויר על המסך. המערכת, המתממשקת עם הטלפון הנייד, מערכת התקשורת שבקסדה ומסך ה-TFT, תגיע כסטנדרט בדגמי X-ADV, פורצה 750 ו-CB1000R החדשים, וכאופציה בפורצה 350 החדש. 

Honda-Smartphone-Voice-Control-010

המערכת החדשה, Honda Smartphone Voice Control system, עובדת במקביל לאפליקציה החדשה, Honda RoadSync, כששתיהן יחד מאפשרות להפעיל את מסך ה-TFT החדש על-ידי פקודות קוליות המגיעות ממערכת התקשורת שבקסדה. בנוסף לפקודות הקוליות יש גם 4 כפתורי פיקוד חדשים, שנמצאים על בית המתגים השמאלי. המערכת מאפשרת לשלוט ולהציג על המסך את הפונקציות השימושיות בטלפון האנדרואיד, כמו מערכת ניווט (למשל גוגל מפות), מזג האוויר במקום הרכיבה או ביעד הניווט, לקבל ולשלוח הודעות טקסט באפליקציות ההודעות השונות, וכן לענות לשיחות טלפון ולהציג אותן ע מסך ה-TFT ולשמוע מוזיקה באחת מאפליקציות המוזיקה באנדרואיד.

המערכת כאמור תגיע ככסטנדרט בדגמי X-ADV, פורצה 750 ו-CB1000R החדשים של 2021 וכאופציה בפורצה 350 החדש, כשאת האפליקציה ניתן יהיה להוריד מחנות האפליקציות כבר במהלך החודש הקרוב.

האפליקציה לאנדרואיד
האפליקציה לאנדרואיד

Honda-Smartphone-Voice-Control-003

Honda-Smartphone-Voice-Control-004

Honda-Smartphone-Voice-Control-005

Honda-Smartphone-Voice-Control-006

Honda-Smartphone-Voice-Control-007

Honda-Smartphone-Voice-Control-008

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

KARIBOU (1)

מודעה: קריבו הרפתקאות אופנועים בעולם

קריבו הרפתקאות אופנועים מציעה טיולי אופנועים ייחודיים ברחבי העולם בכמה סגמנטים ובגישה קצת שונה - החל מהמסלול, דרך המלונות והמסעדות, ועד האווירה הכללית

תגובה אחת

  1. Avatar
    קול-בי קריינות ודיבוב

    או, עכשיו אתם מתחילים לדבר.
    השלב הבא כלים קצת יותר מחוספסים. אלו מעל 900 סמ"ק. :)

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן