דף הבית / חדשות / יצרן תיקים ישראלי: Mad Dog
Mad-Dog-005

יצרן תיקים ישראלי: Mad Dog

אלון מ-Mad Dog מייצר תיקים קשוחים לעבודה אינטנסיבית, ובהתאמה אישית לאופנוע ולצורכי הרוכב

אנחנו רגילים שהמוצרים הנלווים לאופנועים שלנו מיוצרים בחו"ל ומיובאים ארצה, וזה תמיד מפתיע לראות יזמים ישראלים שמייצרים ציוד, אביזרים ומוצרים נלווים – כאן אצלנו בארץ. אחד כזה הוא אלון בן דוד, הבעלים של מותג התיקים המקומי Mad Dog Adventure Luggage.

ראפריקה טווין מאובזר בתיקי Mad Dog
אפריקה טווין מאובזר בתיקי Mad Dog

אלון, רוכב שטח ואדוונצ'ר ותיק, בוקר במקצועו ובעל רקע עשיר בתפירה ודיגום, חיפש פתרונות נשיאה לציוד לרכיבות האדוונצ'ר שלו – ברמת הגולן בפרט ובישראל בכלל. הרכיבות שלו כוללות הרבה שטח קשוח, ולכן הוא חיפש פתרונות נשיאה שלא רק ייראו טוב, אלא גם יהיו פונקציונליים, ובעיקר עמידים לתנאי השטח הקשים.

משלא מצא פתרונות כאלה ברחבי העולם, החליט להשתמש בניסיונו הרב ולייצר לעצמו תיקים מותאמים אישית לאופנוע שלו, ממיטב החומרים, שיתאימו בדיוק למבנה האופנוע ולצרכיו.

מכאן זה התגלגל במהרה לעסק עצמאי לייצור תיקים ופתרונות נשיאה קשוחים לאופנוע. החברים ראו את האופנוע של אלון עם התיקים המותאמים אישית, רצו גם, והבשורה עברה מפה לאוזן. כשאלון החל לקבל פניות מרוכבים שאותם הוא לא מכיר, אחרי ששמעו על התיקים ורצו גם – הוא הבין שאין מנוס. אם יש דרישה – צריך לקחת את זה קדימה ולפתוח עסק מסודר.

סדנת Mad Dog Adventure Luggage שבבעלותו, היושבת במקום מושבו ברמת הגולן, מייצרת תיקים ופתרונות נשיאה לאופנועי שטח ואדוונצ'ר – מאופנועי אנדורו מקצועיים ועד בהמות אדוונצ'ר של 250 ק"ג.

ישנו ליין מוצרים גנריים, המתאימים למגוון רחב של אופנועים ונמצאים באופן תמידי במלאי, אולם יש אפשרות להזמין תיקים ופתרונות נשיאה בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח. אלון ייפגש עם הלקוח, יבין את צרכיו, ימדוד את האופנוע וייצר עבור הלקוח את התיקים המתאימים לאופנוע הספציפי ולצרכים המיוחדים של הרוכב. התיקים כולם מגיעים עם אחריות מלאה.

גם לאופנועי אנדורו
גם לאופנועי אנדורו

אלון מספר שעל-מנת שהתיקים יעמדו בתנאי השטח הקשים, הוא לא מתפשר על איכות החומרים ובוחר את החומרים הטובים שיש בשוק. החל מבדי קורדורה אמיתיים מסיבי ניילון, דרך רוכסנים קשוחים ועמידים, קליפסים, רצועות וחוטי תפירה, וגם ציוד התפירה עצמו הוא מהטובים שיש בשוק.

אמנם עדיין לא רכבנו עם התיקים של Mad Dog ולא בדקנו כמה עמידים הם, אולם מבחינה ויזואלית של חלק מליין התיקים הם מרגישים חזקים, קשוחים ועמידים. אלו לא תיקים יפים ואלגנטיים שאמורים להיראות טוב, אלא בראש ובראשונה תיקים פונקציונליים שבאים לתת עבודה – ולאורך זמן.

בימים אלו אלון עובד על הרחבה של העסק. בין היתר הוא מתכנן מעבר לאזור התעשייה של קצרין, וכן העסקת מספר תופרות כדי לעמוד בקצב ההזמנות שרק הולך וגדל.

מחמם את הלב לראות יזם ישראלי שמייצר ציוד באיכות כזו, ומכאן אנחנו שולחים לאלון בן דוד ו-Mad Dog איחולי הצלחה. אנחנו מאמינים שגם בחו"ל ישמעו על המותג הזה.

דוגמאות נוספות ומחירים תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק של Mad Dog.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

900-2

חדש בארץ: גרסאות Black Knight של הווג אדוונצ'ר

צמד האדוונצ'רים של ווג, ה-DS900X וה-525DSX, מגיעים לישראל בגרסת האביר השחור, כשה-525 מקבל גם אבזור נוסף; תוספת המחיר - 1,000 ש"ח

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן