דף הבית / חדשות / אבניר משיקה את דגמי המוטוקרוס של 2022
AM1_3776

אבניר משיקה את דגמי המוטוקרוס של 2022

עופר-אבניר משיקה את דגמי המוטוקרוס 2022 של הוסקוורנה וגאס גאס, באירוע מושקע במסלול המוטוקרוס בווינגייט

עופר-אבניר, יבואנית הוסקוורנה וגאס גאס לישראל, השיקה בשישי האחרון את דגמי המוטוקרוס של צמד המותגים במסלול המוטוקרוס בווינגייט. זוהי יריית הפתיחה בסדרת אירועים והשקעה בתחום המוטוקרוס המתפתח בישראל.

באירוע מושקע במסלול המוטוקרוס בווינגייט השיקה בשישי האחרון עופר-אבניר את דגמי המוטוקרוס של הוסקוורנה וגאס גאס. כזכור, הוסקוורנה וגאס גאס הם שני מותגים נוספים של ק.ט.מ, כשדגמי המוטוקרוס והילדים של צמד המותגים הללו משתמשים בטכנולוגיה של ק.ט.מ, כשלמעשה דגמי המוטוקרוס של שלושת המותגים קרובים מאוד אחד לשני.

הוסקוורנה FC250 דגם 2022
הוסקוורנה FC250 דגם 2022

השינוי העיקרי בדגמי המוטוקרוס של הוסקוורנה ל-2022 הוא מעבר למערכת הידראולית לתפעול המצמד של ברמבו במקום במערכת הידראולית של מגורה. זאת במקביל למערכות הבלמים, שנשארות גם הן של ברמבו. שינוי בולט נוסף הוא הגרפיקה השונה עם שימוש בגוון כהה יותר לכחול.

מעבר לכך, דגמי המוטוקרוס ממשיכים את קו דגמי 2021 אשר עודכנו בבולמי ה-XACT וה-AER במהירות הביניים על-מנת לשפר את הנחיתות ואת ההיגוי. בנוסף, מנגנון הלינקים עודכן לפחות חיכוך לפעולה חלקה יותר. הדגם החדש יגיע כמובן עם האפליקציה של הוסקוורנה לטלפון הנייד שמתממשקת עם האופנוע ושולטת על ניהול המנוע וניהול האופנוע. בעזרת האפליקציה ניתן יהיה לבחור בין מפות ניהול מנוע, לשלוט בבקרת האחיזה ובבקרת הזינוק, ולקבל עצות לכיווני בולמים.

בגאס גאס, ליין דגמי המוטוקרוס מוסיף ל-MC125 דו-פעימתי ו-MC250F ו-MC450F מרובעי פעימות, ולארבעה דגמי הילדים הכוללים את ה-MC-E 5 החשמלי, ודגמי בנזין בנפחים 50, 65 ו-85 סמ"ק עוד שלושה דגמים – MC250 דו-פעימתי עם מנוע מוזן קרבורטור, MC350F מרובע פעימות ו-MC85 עם גלגלי 17″ מלפנים ו-14″ מאחור (מצטרף ל-19/16). אלו, כאמור, כמעט זהים לדגמי ק.ט.מ המקבילים.

GASGAS_MC250_MC350F_CAHUILLA_CREEK_EMERY_2021_ME3_9590

בעופר-אבניר מתכוונים להשקיע בתחום המוטוקרוס בתקופה הקרובה, וזאת בשל זיהוי מגמת ההתפתחות של התחום – בעיקר בקרב רוכבים צעירים. בחברה מתכוונים לקיים ימים פתוחים בווינגייט לרוכבי מוטוקרוס, לקיים פעילויות בין-לאומיות עם רוכבים מחו"ל, להשתתף באופן קבוע במרוצים ובפעילויות מוטוקרוס לאורך כל העונה עם קבוצת מרוצים פעילה, וכן להשקיע משאבים נוספים בשיווק דגמי המוטוקרוס של הוסקוורנה וגאס גאס.

קובי גילון, סמנכ"ל שיווק דו-גלגלי בעופר אבניר: "אנו שמחים על הרחבת פרוטופוליו הדגמים של המותגים השונים, כשכעת כל רוכב מוטוקרוס באשר הוא יוכל למצוא את הדגם המתאים לו בכל רמת מחיר ואבזור. קבוצת עופר-אבניר תמשיך להעמיק ולטפח את תחום המוטוקרוס בישראל שהופך לאחד הסגמנטים הצומחים בשנים האחרונות בשוק הדו-גלגל, במסגרת זו אנו נקיים אחת לרבעון לפחות פעילות מוטוקרוס על המסלול בוויינגייט, כשבמקביל אנו נשיק שת"פ עם Riders For Riders שבמסגרתו יפנו שני הצדדים ויציעו פעילות ייחודית לתחום המוטוקרוס ללקוחות עופר-אבניר בפרט ולקהל חובבי המוטוקרוס בכלל".

מחירון דגמי המוטוקרוס של הוסקוורנה ל-2022

הוסקוורנה מוטוקרוס 2022

מחירון דגמי המוטוקרוס של גאס גאס ל-2022

גאס גאס מוטוקרוס 2022

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 43, רוכב על אופנועים 27 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

KTM-890-ADV-Test-028

חדש בארץ: גרסת A1 לק.ט.מ 890 אדוונצ'ר

הק.ט.מ 890 אדוונצ'ר מקבל גרסת L עם 95 כ"ס, שאותה ניתן להגביל ל-47.6 כ"ס לבעלי רישיון נהיגה A1, ובהמשך אף להסיר את ההגבלה - בניהול המנוע וברישיון הרכב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן