דף הבית / חדשות / אופנועי ה-Moto2 של אמריקן רייסינג עומדים למכירה
American-Racing-Moto2-Bikes-foe-sale-006

אופנועי ה-Moto2 של אמריקן רייסינג עומדים למכירה

תמיד חלמתם על אופנוע גרנד-פרי אבטיפוס כדי לשפר זמנים על המסלול? כעת זה בהישג יד כשקבוצת אמריקן רייסינג מעמידה למכירה את צמד אופנועי ה-Moto2 של עונת 2019

ידיעות מעין אלה מתפרסמות לרוב כקוריוז, אולם כעת זה רציני לגמרי: קבוצת American Racing, המתחרה בגרנד-פרי העולמי בקטגוריית Moto2 ונמצאת בבעלות של איתן בוטבול הישראלי, מעמידה למכירה את צמד אופנועי המרוץ של עונת 2019 שהסתיימה לאחרונה.

אופנוע ה-Moto2 של אמריקן רייסינג עומד למכירה
אופנוע ה-Moto2 של אמריקן רייסינג עומד למכירה

צמד האופנועים הם אלו שעליהם רכבו איקר לקונה וג'ו רוברטס בעונת 2019. המנוע הוא הטריפל של טריומף בנפח 765 סמ"ק, הוא מפיק כ-140 כ"ס, והוא תוחזק ושופץ באופן תדיר על-ידי חברת 'אקסטרנפרו' המתחזקת את המנועים של כל האופנועים המתחרים ב-Moto2. מערכת האלקטרוניקה כולה של מנייטי מרלי, והיא מציעה את כל הבקרות האפשריות שמותרות ב-Moto2, וכמובן כיוונים אישיים לניהול המנוע ולבקרות. השלדה היא של ק.ט.מ, וכמסורת היצרנית הכתומה זוהי שלדת מסבך משולשים מפלדת כרומולי – בגרסה השלישית והעדכנית שלה – כשאליה מחוברים בולמי מרוץ של WP. הבלמים של ברמבו, כמובן רדיאליים, והחישוקים הקלים מגיעים מ-OZ. המשקל, אגב, עומד על 145 ק"ג בלי דלק, כלומר כ-155 ק"ג כשהוא מוכן למסלול. תשעה אופנועים כאלה התחרו בסך הכל בעונת 2019, כששניים מהם שייכים לקבוצת אמריקן רייסינג והם אלה שעומדים למכירה.

כל אחד מצמד הכלים מגיע עם סטנד אחורי, 2 בולמים אחוריים נוספים, כולל קפיצים במידות שונות, קפיצים שונים לטלסקופים, סט גלגלים נוסף מלא כולל גלגלי שיניים ביחסי העברה שונים, סט פיירינג נוסף מלא מקרבון, וכן חלקים נוספים רבים למקרה של התרסקות כמו רגליות, קליפ-אונים, מנופים וכו'.

המחיר של כל אחד מצמד האופנועים עומד על 50 אלף אירו, וניתן לייבא אותם ארצה ברישוי אפור למסלול. איתן בוטבול, הבעלים של קבוצת אמריקן רייסינג, אמר לפול גז ברצינות גמורה כי אם הקונה יהיה נחמד – הוא יקבל את ג'ו רוברטס להדרכה אישית על מסלול מוטורסיטי בישראל.

מתחשק לכם לרכוש אופנוע Moto2 למסלול מוטורסיטי? צרו קשר עם איתן בוטבול, ותזכרו שאנחנו רוצים סיבוב.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן