דף הבית / חדשות / גב סלע מנצח בסטייג' הראשון של ראלי אקו אפריקה!
sella-2

גב סלע מנצח בסטייג' הראשון של ראלי אקו אפריקה!

גב סלע משתתף בראלי אקו אפריקה על תוואי השטח המקורי של הדקאר, ומנצח בסטייג' הראשון את פאל אנדרס אולוולסטר!

זו אחת הידיעות המדהימות שכתבנו. גב סלע, הישראלי בן ה-17, מנצח היום בסטייג' הראשון של ראלי אקו אפריקה – הראלי המתקיים על תוואי השטח המקורי של הדקאר, ממרוקו לדקאר בירת סנגל.

גב סלע על הק.ט.מ 450 ראלי רפליקה - היום בראלי אקו אפריקה
גב סלע על הק.ט.מ 450 ראלי רפליקה – היום בראלי אקו אפריקה

ראלי אקו אפריקה הוזנק הבוקר בפעם השישית ברציפות, במרוקו. המארגנים, בראשות הוברט אוריאול, התקשו עם המעבר של ראלי דקאר מאפריקה לדרום אמריקה ב-2009, ולכן הפיקו מרוץ ברוח הדקאר המקורי ועל תוואי הדקאר באפריקה, שכאמור רץ כבר שנה שישית ברציפות. הראלי, כמו הדקאר, בן 12 ימי רכיבה, ובסך הכל כ-6,500 ק"מ.

גב סלע, הצעיר עם הניסיון הבינלאומי הרב, משתתף השנה בראלי אקו אפריקה על גבי ק.ט.מ 450 ראלי שנרכש באירופה במיוחד לתחרויות ראלי, והיום הוא מנצח בסטייג' הראשון שאורכו 393 ק"מ, מתוכם ספיישל בן 370 ק"מ. כדי להבין את גודל ההישג נספר שבמקום השני סיים פאל אנדרס אולוולסטר, הנורווגי הוותיק שהתחרה פעמים רבות בדקאר והיה מסיים באופן קבוע בתוך העשירייה הפותחת. זהו הישג חסר תקדים לישראלי, והעובדה שסלע בן 17 בלבד מכפילה את גודל ההישג.

הישג אדיר! נמשיך לעקוב.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן