דף הבית / חדשות / אינדיאן צ'יף Dark Horse מוצג רשמית
DarkHorse-10

אינדיאן צ'יף Dark Horse מוצג רשמית

אינדיאן חושפת רשמית את הדגם האחרון שלה, הצ'יף Dark horse. אחרי שתמונה זלגה לרשת אפשר לומר שההפתעה קצת נהרסה, אך בכל זאת, כעת יש פרטים רשמיים.

אז כפי שאפשר היה לשער על פי התמונה שזלגה לרשת, הצ'יף דארק הורס הוא הלכה למעשה צ'יף קלאסיק מושחר, עם מושב יחיד. כל חלקי הכרום בדגם הקלאסיק מוחלפים בצבע שחור מט. יש גם ABS שמגיע כסטנדרט, בקרת שיוט והנעה ללא מפתח. כפי ששיערנו, בתחום המנוע אין חדש וזאת אותה יחידת Thunder Stroke 111 המניעה את רוב דגמי החברה.

כיאה לדגם קאסטום, בטח כזה המגיע מחברה שזה עיסוקה היחיד, לדארק הורס לא פחות מ-40 תוספות שונות, ביניהן כמובן ניתן להוסיף מושב מורכב, למי שממש מתעקש, כידון גבוה (Hanger) או כל תוספת אחרת. הדארק הורס אמור לשמש כבסיס מעולה לשינויים אישיים עם מגוון התוספות השונות שהחברה מציעה מצד אחד, אך מציע גם אופנוע נקי ופשוט עם מראה אגרסיבי, כשהוא דגם הצ'יף הזול ביותר – כ-2,000 דולר זול יותר מהצ'יף קלאסיק, עם מחיר של 16,999 דולר.

[youtube]GY3-A0EHXRo[/youtube]

אודות אייל פרדר

עשוי לעניין אותך

Fantic-XE300-02

חדש בארץ: פנטיק XE300 דו-פעימתי

ה-XE300 - אופנוע האנדורו 300 עם המנוע הדו-פעימתי מוזרק הדלק החדש של פנטיק - מגיע לישראל ויושק באירוע חגיגי ביום שישי הקרוב; המחיר: 69 אלף ש"ח

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן