דף הבית / חדשות / הארלי דיווידסון מקימה מותג חשמלי חדש
Model Year 2020 Asset Capture Photography.

הארלי דיווידסון מקימה מותג חשמלי חדש

הארלי דיווידסון הקימה חטיבה חשמלית חדשה בשם LiveWire אשר תאגד את כל הכלי החשמליים בתוכה; דגם חדש צפוי לצאת בחודש יולי הקרוב

השם LiveWire מוכר לנו כאופנוע החשמלי הראשון של הארלי דיווידסון, ומעכשיו הוא יהיה שם החטיבה החשמלית החדשה בחברה האמריקאית, כאשר הדגם הרשמי הראשון יוצג בחודש יולי הקרוב.

האופנוע החשמלי הראשון של הארלי דיווידסון – ה-LiveWire – הוצג בשנת 2019 בתקופה בה הארלי האמינו שנכון עבורם לצאת מגבולות הגזרה של אופנועי הקאסטום המוכרים. הדגם הציג טכנולוגיה, אלקטרוניקה ומכניקה מתקדמות וזכה לביקורות טובות, אך לא שיפר את המאזנים של האמריקאים.

השם LiveWire יהיה מעכשיו שם החטיבה החשמלית החדשה של הארלי, שלא תהיה ממותגת יותר בראשי התיבות של H-D. ב-9 ביולי הקרוב יציגו האמריקאים את הדגם הראשון שיהיה תחת המותג הזה, כאשר לא ברור כרגע אם מדובר על ה-LiveWire המקורי או בדגם חדש לגמרי. נזכיר שבשנה שעברה פרסמנו על התכניות לקטנוע חשמלי מדליק מבית הארלי, וגם אופנוע חשמלי שמהווה שילוב בין סקרמבלר לפלאט-טראק. אולי אחד מהדגמים החשמליים החדשים יהיה מאלו. נדע יותר פרטים בשבועות הקרובים, וכמובן שנעדכן.

ההארלי החשמלי הבא
ההארלי החשמלי הבא

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

BMW R90S 1

נוסטלגיה: ב.מ.וו R90S

הב.מ.וו R90S היה הסמן הימני של אופנועי הספורט-תיור בשנות ה-70 - עם יכולות גבוהות בקו ישר, בכבישים המפותלים, בייחודיות של מנוע הבוקסר ובצביעה הדו-גונית

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן