דף הבית / הסניף המתקדם ימאהה TLV ייפתח בסוף השבוע
metro-190127-090-X3

הסניף המתקדם ימאהה TLV ייפתח בסוף השבוע

במסגרת הקונספט החדשני – מסכי ענקי ברוחב 16 מטרים, קונפיגורטורים בתלת-ממד לבחירת הדגמים ואבזורם המלא, וסימולטורים המדמים נסיעת מבחן בלי לצאת מהאולם

מטרו מוטור, יבואנית אופנועי וקטנועי ימאהה בישראל, יחד עם קונצרן ימאהה היפני, משיקים בישראל את אולם התצוגה המתקדם ביותר לדו-גלגלי בעולם – ימאהה TLV. הקונספט, שפותח בשיתוף מטרו מוטור, חברת Hive09 הישראלית וקונצרן ימאהה היפני, מציג תפיסה חדשנית של אולמות תצוגה המשלבים מספר אלמנטים מתקדמים טכנולוגית היוצרים אולם תצוגה היברידי. באולם התצוגה החדש, הממוקם ברחוב שוקן בתל-אביב ומשתרע על-פני כ-400 מ"ר, הושקעו 6 מיליון ש"ח – חלקם עבור המערכות המתקדמות שבו ומסכי הענק.

ימאהה TLV - חדשני ומתקדם, ראשון מסוגו
ימאהה TLV – חדשני ומתקדם, ראשון מסוגו

אולם התצוגה החדשני מאפשר לשחק עם הכלים הדיגיטליים ולהתחבר לערכי המותג והמוצרים מתוך חוויה אישית. כך למשל, הסרטים המוקרנים על מסכי הענק מוקרנים על-פי תרחישים שנבנו מראש על-מנת שבלחיצת כפתור כל המסכים יציגו עבור הלקוח את הדגם בו הוא מתעניין, כאשר כל מסך מכיל מידע שונה – החל מסרטון אקשן וכלה באפשרויות האבזור ומפרט טכני.

בנוסף, אולם התצוגה ההיברידי מכיל במקביל לתצוגת הכלים המסורתית גם קונפיגורטור תלת-ממדי מתקדם, בו יכול כל לקוח מתעניין לבנות בהתאמה אישית את הכלי אותו הוא מעוניין לרכוש –  מבחירת הדגם, הצבע, ועד לפרט האבזור הקטן ביותר, כמו ידיות הבלם והמצמד או סוג וצבע סעפת הפליטה. מידע זה נשמר ועובר בצורה אוטומטית להמשך תהליך הרכישה.

רכיב מתקדם נוסף באולם התצוגה המתקדם הוא סימולטור נסיעת המבחן, שיאפשר ללקוחות לעלות על הכלי בו הם מתעניינים ולצאת לנסיעת מבחן וירטואלית באמצעות מערכת חיישנים הקוראת את תנועות האופנוע והרוכב בשילוב ומשקפי תלת-ממד שידמו נסיעה בתנאי אמת, בהתאם לסוג הכלי – עיר, מסלול מירוצים או שטח.

לרגל פתיחת ימאהה TLV תגיע לישראל משלחת בכירה ביותר מימאהה בראשות נשיא ימאהה אירופה אריק דה סיינס. ימאהה TLV ייפתח באופן רשמי לקהל באירוע חגיגי ביום שישי, 8 בפברואר.

metro-190127-019-X3

metro-190127-029-X3

metro-190127-063-X4

metro-190127-017-X3

metro-190127-001-X3

metro-190127-051-X4

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

תגובה אחת

  1. Avatar

    ומי ישלם , בנון ?

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן