דף הבית / חדשות / ריאחו משיקה תכנית VIP ללקוחות המותג
RIEJU MR 300 RACING

ריאחו משיקה תכנית VIP ללקוחות המותג

קבוצת HM מחזקת את מעמדו של מותג RIEJU בישראל: משיקה תכנית הטבות חדשה ואמנת שירות הכוללת טיפולים, אופנוע חליפי וחבילת מיגון - בתוספת תשלום של 6,000 ש"ח

קבוצת HM מוטורס מודיעה על חיזוק מעמדו של מותג אופנועי האנדורו הספרדי RIEJU בישראל ומשיקה לראשונה בישראל תכנית הטבות מקיפה ואמנת שירות לרוכשים, תחת השם RIEJU VIP.

צפו בווידאו המסביר על התכנית החדשה:

לפני כשנה, באביב 2020, הושלם בישראל ליין דגמי ההארד-אנדורו של מותג RIEJU הספרדי עם סדרות הדגמים MR RACING, MR PRO ו-MR RANGER. הליין מבוסס על דגמי האנדורו המקצועיים שיוצרו בעבר על ידי חברת גאס גאס, לפני שזו נרכשה על ידי קונצרן פירר (Pierer Mobility AG). אלו אופנועי אנדורו מקצועיים ומאובזרים, עם תג מחיר נמוך במיוחד שמתחיל ב-48,900 ש"ח לדגם הכניסה MR RANGER 200 ומגיע עד 64,900 ש"ח ל-MR PRO 300 הקרבי והמאובזר.

מאז שהצטרפה חברת RIEJU לתחום ההארד-אנדורו בעולם, כבר השתתפה בעשרות תחרויות מקומיות ובינלאומיות ברחבי העולם, כולל מרוץ הדקאר המפורסם ומרוץ 'מינוס 400' שהתקיים בשבוע שעבר בישראל, במסגרת אליפות האנדורו העולמית. במרוץ זה סיים רוכב ריאחו, פרנצ׳סק מורטי, במקום העשירי בקטגוריית גולד, על גבי אופנוע רייחו מקורי שלא בוצעו בו שינויים והתאמות מיוחדות.

כעת, בקבוצת HM מוטורס הוחלט למנף את ההצלחה העולמית של RIEJU ולחזק את מעמד המותג הספרדי כמותג הארד-אנדורו מוביל בישראל, עם חבילת הטבות אטרקטיביות במיוחד לרוכשים שקיבלה ביטוי באמנת והסכם שירות Service-level agreement) SLA).

במסגרת חבילת ההטבות ואמנת השרות יקבלו הרוכשים:

  • חבילת טיפולים מקיפה עד 100 שעות מנוע – כולל החלפת בוכנה לאחר 80 שעות – על חשבון היבואן.
  • קבלת כלי חליפי במקרה שהאופנוע שוהה ליותר מסופ"ש אחד במוסך כתוצאה מחוסר בחלקי חילוף.
  • התחייבות לטרייד-אין במחיר מחירון (בכפוף לבדיקה) לאחר 12 חודשים מהרכישה.
  • חבילת אבזור ומיגונים מותאמת לכל דגם בשווי 3,700 ש"ח לדגמי RACING ו-RANGER, ו-2,600 ש"ח לדגמי PRO

התוספת עבור חבילת ההטבות RIEJU VIP עומדת על 6,000 ש"ח במעמד הרכישה.

תומר לויתן וירושבסקי, מנכ״ל קבוצת HM מוטורס: ״לאחר שאופנועי ההארד-אנדורו של RIEJU ביססו את מעמדם בעולם ובישראל, החלטנו לתת חיזוק משמעותי שעוד לא נראה כמותו בארץ למותג, על מנת למשוך את הרוכבים שהולכים אחרי העדר ובוחרים במותגים מתחרים, למרות הנחיתות באבזור, כתוצאה מחששות מרכישת מותג חדש. הרעיון בחבילת RIEJU VIP ואמנת השרות׳ הוא לתת מענה ממוקד בדיוק לחששות של הרוכבים – עם כל החיזוקים הנדרשים כדי שהרוכשים ידעו שהם יכולים לרכוב בראש שקט ואנחנו נדאג להם לכל השאר. המהפכה שעשו דגמי RIEJU בשוק האנדורו העולמי הגיעה גם לישראל, ואנחנו גאים להיות הנציגים של המותג הצעיר והבועט בישראל. אין לי ספק כי מי שחשש בעבר לרכוש מותג חדש יוכל לעשות זאת כעת בביטחון רב יותר".

רייחו MR300 רייסינג
רייחו MR300 רייסינג
רייחו MR פרו
רייחו MR פרו

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

MX1

בשבת: הסבב השלישי באליפות ישראל במוטוקרוס

הסבב השלישי באליפות ישראל במוטוקרוס יתקיים בשבת הקרובה המסלול צ'אמפ פקטורי בפרדס חנה; ניתן להגיע לצפות; קישור לכרטיסים בפנים

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן