דף הבית / חדשות / MV אגוסטה חוזרים לייצור – עם הסופרוולוצ'ה
MV AGUSTA SUPERVELOCE

MV אגוסטה חוזרים לייצור – עם הסופרוולוצ'ה

היצרנית האיטלקית חוזרת לעבודה סדירה ומציגה בגאווה את חמש היחידות הראשונות של הסופרוולצ'ה 800 אורו

ב-MV אוגוסטה חוזרים לפעילות מלאה, וכשלב ראשון מספקים את חמש היחידות הראשונות של הסופרוולצ'ה 800 אורו המיוחד.

משבר הקורונה סגר את שערי היצרנית האיטלקית, כמו כולם. כעת, לרגל החזרה לעבודה ולייצור פרסמו MV אוגוסטה בגאווה ברשתות החברתיות תמונה של חמש היחידות הראשונות מתוך 300 של סדרת הזהב המיוחדת של הסופרוולוצ'ה 800, זאת כשנה מאז פתיחת ההזמנות.

הסופרוולצ'ה 800 אורו מבוסס על דגם ה-F3 הספורטיבי של MV אגוסטה. העיצוב המרהיב עוטף מנוע טריפל בשורה בנפח 798 סמ"ק עם 12 שסתומים, DOHC, הזרקת דלק עם מצערות חשמליות, 148 כ"ס ב-13,000 סל"ד ו-9 קג"מ המושגים ב-10,600 סל"ד. המשקל היבש עומד על 173 ק"ג והמהירות המרבית המוצהרת היא 240 קמ"ש. נתונים נוספים הם 6 הילוכים, קלאץ' מחליק, שלדת מסבך משולשי פלדה, בולמי מרזוקי הפוכים 43 מ"מ ובולם פרוגרסיבי של זקס מאחור. הפיירינג עשוי מקרבון, מערכת הפליטה מעוצבת א-סימטרי, עם אגזוז יחיד בצד אחד וצמד בצידו השני. לפי החברה, האגזוז – בתצורה של 3 ל-1 ל-3 – נועד לשחזר את ימי המרוצים העליזים שלהם בתקופת ג'יאקמו 'אגו' אגוסטיניהמחיר הנקוב עומד על 28,000 יורו, ואם זה יקר לכם או שלא הספקתם לפני שרשימת ההזמנות נסגרה, אז האיטלקים גם מציעים גרסה 'פשוטה יותר' שמורידה בעיקר את מערכת הפליטה, מערכת בולמים שונה (מזלג מרזוקי מלפנים ובולם זקס מאחור) ודיסקים קטנים יותר,שנמכרת ב-20 אלף יורו 'בלבד'.

MV AGUSTA SUPERVELOCE

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Fantic-XE300-02

חדש בארץ: פנטיק XE300 דו-פעימתי

ה-XE300 - אופנוע האנדורו 300 עם המנוע הדו-פעימתי מוזרק הדלק החדש של פנטיק - מגיע לישראל ויושק באירוע חגיגי ביום שישי הקרוב; המחיר: 69 אלף ש"ח

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן