דף הבית / חדשות / גאס גאס וק.ט.מ כובשים יעד ראשון
Barcia-MC450F-SX1-001

גאס גאס וק.ט.מ כובשים יעד ראשון

גאס גאס בבעלות ק.ט.מ סימנו כמטרה את השוק האמריקאי הגדול ביותר בעולם, והשבוע ניצחו במרוץ הראשון שלהם בסופרקרוס

ג'סטין בארשה ניצח במרוץ הסופרקרוס האמריקאי הראשון של עונת 2021. הוא עשה זאת על-גבי הגאס גאס MC450F, כשזהו המרוץ הראשון בכלל של גאס גאס בענף הזה. 

גאס גאס הספרדית, כידוע נרכשה על-ידי קבוצת ק.ט.מ, וחשפה לאחרונה את הדור הראשון של דגמי האנדורו, המוטוקרוס והטריאל בעידן החדש תחת הבעלות החדשה. אופנועי האנדורו והמוטוקרוס מבוססים בכבדות על אלו של ק.ט.מ והוסקוורנה עם טכנולוגיות מנועים ושלדות זהות לחלוטין, אולם עם שימוש ברכיבים מעט שונים יותר על-מנת לבדל את האחים השונים בקבוצה. זה בא לידי ביטוי במערכת פליטה שונה, שמקצצת כשני כוחות סוס לעומת הק.ט.מ או ההוסקוורנה המקבילים, אין בורר מפות הצתה, צמיגים וחישוקים שונים, וגם זרוע אחורית, משולשים וכידון.

בקבוצת ק.ט.מ – דרך המותג גאס גאס – מכוונים חזק מאוד לשוק האמריקאי בשנת 2021, וכניסתם לענף הדו-גלגלי הנצפה ביותר וזה שמספק את הרווח הגדול ביותר בשוק – המוטוקרוס וסופרקרוס – היא הצהרת כוונות גדולה. בקטגוריה הבכירה החתימו האוסטרו-ספרדים את ג'סטין בארשה הוותיק, שעזב את שורות ימאהה על-מנת לסיים את הקריירה עם האדומים-לבנים. בארשה ניצח בצורה משכנעת את המרוץ הראשון של העונה, ואגב כך הפך לרוכב הראשון שמנצח את מרוץ פתיחת העונה שלוש פעמים רצופות. וי ראשון ברשימת הכיבושים של גאס גאס / ק.ט.מ.

הגאס גאס MC450F מתומחר בארצות הברית ב-800$ פחות מהק.ט.מ ו-900$ פחות מההוסקוורנה, מהסיבות שמנינו לפני כן. היצרנית תתחיל גם את מסעה לכבוש את אליפויות האנדורו והמדבר השונות בארצות הברית, ותכניס את המותג גאס גאס למקום שמעולם לא היה רלוונטי עבורו – שוק השטח האמריקאי.

כאשר מדברים על הבראת מותג ושליטה בשוק, בק.ט.מ יודעים דבר אחד או שניים. הם עשו זאת בצורה מתודית וסבלנית עם הוסקוורנה, ועכשיו עם המותג החדש – גאס גאס.

ג'סטין בארשה, קבוצת גאס גאס וה-MC450F - כבשו יעד ראשון
ג'סטין בארשה, קבוצת גאס גאס וה-MC450F – כבשו יעד ראשון

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Yamaha-XSR-155-04-1080x719

בקרוב: ימאהה XSR125 לבני 16

ימאהה יציגו לשוק האירופאי גרסת A2 של הימאהה XSR בגרסת 125 סמ"ק, המיועדת לבני ה-16

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO