דף הבית / חדשות / ד.ל.ב מציגה: אולמות תצוגה וירטואליים תלת-ממדיים
KTM SHOWROOM

ד.ל.ב מציגה: אולמות תצוגה וירטואליים תלת-ממדיים

ד.ל.ב מוטוספורט משיקה אולמות תצוגה וירטואליים תלת-ממדיים שבהם ניתן לשוטט מהמחשב או הטלפון ולבצע רכישות און-ליין מול נציג מכירות

ד.ל.ב מוטוספורט, יבואנית ק.ט.מ, אינדיאן, פיג'ו, פולאריס ו-KLIM, מוצאת פתרון יצירתי לימי הסגר ומשיקה אולמות תצוגה וירטואליים תלת-ממדיים, שבהם ניתן לשוטט מהמחשב או מהטלפון ולבצע רכישות און-ליין מול נציג מכירות.

תקופת הקורונה והסגרים, אשר הותירו את אולמות התצוגה סגורים במשך שבועות רבים, יצרו בד.ל.ב מוטוספורט את הצורך להנגיש את אולמות התצוגה לקהל הרחב אשר לא יכלו להגיע ולבקר בהם פיזית. לשם כך צולמו אולמות התצוגה של ק.ט.מ, אינדיאן, פולאריס, פיג'ו, וציוד הרכיבה של KLIM בטכנולוגיית תלת-ממד, ובאמצעות מפה תלת-ממדית הלקוחות יכולים לשוטט באופן אינטראקטיבי באולמות, ללחוץ על נקודות מידע ייחודיות שיפנו אותם למידע וסרטונים, ואף לקיים שיחה עם נציג מכירות בצ'אט.

לרגל השקת האולמות הווירטואליים והעצמת החוויה הווירטואלית, הוחבא פריט אחד שאינו נמצא במקומו באולם התצוגה של ק.ט.מ, והגולש הראשון שימצא אותו יזכה בפרס.

קישורים לאולמות התצוגה הווירטואליים:

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

KARIBOU (1)

מודעה: קריבו הרפתקאות אופנועים בעולם

קריבו הרפתקאות אופנועים מציעה טיולי אופנועים ייחודיים ברחבי העולם בכמה סגמנטים ובגישה קצת שונה - החל מהמסלול, דרך המלונות והמסעדות, ועד האווירה הכללית

5 תגובות

 1. Avatar
  גלעד בן-זקן

  מצאתי,
  פותחן בקבוקי בירה נמצא על הרצפה מתחת לחולצות בסוף האולם של KTM מצד שמאל על הרצפה מאחורי קופסאות של קסדות!

 2. Avatar
  קול-בי קריינות ודיבוב

  מקסים!!!
  עכשיו רק נותר לשנות את המחיר מתלת לדו, היות ואולמות תצוגה שייכים לעבר טרום קורונה, ואנחנו מסודרים. :)

 3. Avatar

  מי חסר ההבנה שקונה כלי רכב, במיוחד אופנוע מבלי לראות אותו פיזית ,לחוש אותו, לשבת עליו, לראות אם הוא מתאים לו וכמובן לבצע נסיעת מבחן ??? מיותר לחלוטין , כי כל מי שמבין וחובב את התחום לא ירצה בכלל לשוטט באולם וירטואלי, בטח לא אני, זה טוב לקניות בסופר, אפילו ביגוד והנעלה צריך למדוד.

 4. Avatar

  מצאתי איפה ניתן לשלוח תשובה?

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן