דף הבית / חדשות / חדש ממצלר: ROADTEC 02 לספורט-תיור
Metzeler ROADTEC 02 tread pattern

חדש ממצלר: ROADTEC 02 לספורט-תיור

במצלר מציגים את הדור השני של הרואדטק - ROADTEC 02, צמיג שמיועד לתיור ספורטיבי ומאפשר למצות את היכולות הספורטיביות של האופנוע בלי להתפשר על אורך חיי הצמיג

במצלר מציגים את הדור השני של סדרת הרואדטק – ROADTEC 02 – צמיגי ספורט-תיור אשר מספקים יכולות ספורטיביות לצד אורך חיים גבוה לצמיג.

בשנת 2016 הציגו במצלר את הדור הראשון של הרואדטק, אשר שילב בין אורך חיים גבוה, יכולות תיור, אחיזה מיטבית בכביש רטוב, ויכולות ספורטיביות. הדור השני של המצלר רואדטק משלב לטענת החברה שני סוגים שונים של צמיגים בחבילה אחת ומוסיף לדור הקודם יותר יכולות ספורטיביות.

מצלר ROADTEC 02 אחורי
מצלר ROADTEC 02 אחורי

כאשר האופנוע נדרש לרכיבת תיור רגועה יותר או בתנאים של אספלט רטוב, החריצים הארוכים יותר מסייעים בפינוי של המים ומועמסים יותר כך שהצמיג גם מגיע לטמפרטורת עבודה מהר יותר ומאפשר גם יותר אלסטיות ונוחות, וכן מספק אופי של צמיג ספורט תיור. בעומס מוגבר אשר מאפיין רכיבה ספורטיבית והעמסה יותר על דפנות הצמיג, החריצים הארוכים מתכווצים ויוצרים צמיג קשיח יותר בדפנות לטובת אחיזה בפניות.

גם הצמיגים המיועדים לגלגל הקדמי וגם האחורי מגיעים באותה הטכנולוגיה – הנקראת 'Adaptive Tread Pattern' –  כשלטענת מצלר גם יוצרים פחות רעש כביש. בפרסומים קודמים התגאו במצלר על שימוש בחומר ממוחזר, צמיגים ממוחזרים, ליצירת החדשים, ובכך הם מפחיתים את השימוש בחומרי גלם בתוליים ואת כמויות הפסולת והזיהום.

נזכיר כי מצלר הוא מותג של פירלי, וכי צמיגי מצלר מבוססים על הטכנולוגיות של חברת האם.

מתמיג, יבואני צמיגי מצלר לישראל, נמסר שהרואדטק 02 יתחילו להגיע ארצה בעוד כשלושה חודשים – בתחילה במידות הפופולריות ולאחר מכן גם בשאר המידות. המחירים צפויים להיות דומים מאוד עד זהים לאלו של הדור הקודם.

המידות של המצלר רואדטק 02 (מימין המידות לצמיג האחורי, משמאל לקדמי):

sizes int

מצלר ROADTEC 02 קדמי
מצלר ROADTEC 02 קדמי

Metzeler ROADTEC 02 rear - lateral

Metzeler ROADTEC 02 front - lateral

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

תגובה אחת

  1. Avatar
    קול-בי קריינות ודיבוב

    צמיג מצוין. היה לי בעבר.
    כרגע עם METZELER TOURANCE NEXT מצוין גם כן על KTM1090.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן