דף הבית / חדשות / מתקרבים: האופנועים החשמליים של קאן-אם
can-am-origin-electric-motorcycle-dual-sport-1-1

מתקרבים: האופנועים החשמליים של קאן-אם

בקאן-אם משחררים סרטון חדש לקראת הכניסה לתחום הדו-גלגלי עם צמד אופנועים חשמליים חדשים לגמרי - הפולס הנייקד והאוריג'ין האדוונצ'ר עם חישוק קדמי בקוטר 21 אינץ'

בקאן-אם משחררים סרטון חדש לקראת הצגת צמד האופנועים החשמליים הראשונים של החברה; האוריג'ין (Origin) והפולס (Pulse) צפויים להגיע לייצור לקראת סוף השנה הנוכחית.

קאן-אם פולס
קאן-אם פולס

בחברת קאן-אם סימנו בשנה שעברה את שנת 2024 להצגת אופנועים חשמליים בייצור סדרתי, ואכן נראה שיעמדו בלוחות הזמנים. החברה הקנדית אינה זרה לתחום הדו-גלגלי, כאשר בשנות ה-70 המוקדמות המותג היה הזרוע הדו-גלגלית של BRP, עם דגמי מוטוקרוס ואנדורו שזכו להצלחות גם במרוצים. לאחר מכן המיקוד עבר לטרקטורונים, דגמי צד לצד (SBS) כמו המאבריק R החדש עם 240 כ"ס, Sea-Doo, סקי-דו ועוד. בשנת 2019 רכשה החברה את הזכויות לאופנועי אלטה (Alta Motors), שעד לסגירתה הייתה הבשורה בתחום אופנועי השטח החשמליים.

קאן-אם אוריג'ין
קאן-אם אוריג'ין

הגרסה הראשונה נקראת פולס (Pulse – דופק), והיא שילוב של נייקד-רודסטר, כאשר הגרסה השנייה נקראת אוריג'ין (Origin – המקור), אדוונצ'ר עם חישוק שפיצים קדמי בקוטר 21″ ו-18″ מאחור, עם עיצוב שמזכיר אדוונצ'רים של הוסקוורנה ודוקאטי. האופנועים יגיעו עם מנוע חשמלי של רוטקס שנקרא E-Power, ובשלב זה עדיין אין נתונים לגבי המנועים עצמם, טווחי הרכיבה או הסוללות. לאופנועים זרוע אחורית חד-צידית ורצועת הינע במקום שרשרת. נכון לעכשיו משחררים בקאן-אם סרטון רשמי ראשון, כאשר החשיפה הרשמית של שני האופנועים החשמליים צפויה להתקיים לקראת סוף השנה הנוכחית.

קאן-אם יצרו גם אתר רשמי עבור הפולס והאוריג'ין, וכאמור שחררו גם סרטון המאפשר להתרשם משני האופנועים:

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן