דף הבית / חדשות / דוקאטי: בקרוב 6 אופנועים חדשים
Ducati-Multistrada-V4-Rally-Launch-007

דוקאטי: בקרוב 6 אופנועים חדשים

בדוקאטי ממשיכים את הדהירה קדימה ויציגו בחודשים הקרובים שישה אופנועים חדשים

שנת 2023 מתקדמת להיות שנת המכירות והמסירות הטובה ביותר בהיסטוריה של דוקאטי, ועל-מנת לחזק את המגמה בחברה מתכוונים להציג שישה אופנועים חדשים או מעודכנים עד לסוף השנה הנוכחית.

רק לפני מספר ימים פרסמו בדוקאטי את נתוני המסירות העולמיות למחצית הראשונה של שנת 2023. זו הוגדרה כנקודת שיא נקודתי עם 34,976 מסירות ברחבי העולם.

בתקופה הקרובה יהיו שש נקודות ציון בהן יציגו בדוקאטי דורות חדשים או מעודכנים לאופנועי המותג, כאשר אין כרגע אינדיקציות באילו כלים מדובר. אם נצטרך לנחש, אז למולטיסטראדה V4 ול-V4 ראלי החדש תצטרף עוד גרסת גרנד-תורר חדשה, וסביר להניח שלמונסטר, שנכנס לשנתו השלישית, יוצגו עדכונים.

החשיפה הראשונה תיערך כבר ביום חמישי הקרוב (27.7), לאחר מכן ב-19 בספטמבר, 3 באוקטובר, 19 באוקטובר, 2 ו-7 בנובמבר. המשמעות, אגב, היא שבדוקאטי לא ינצלו את תערוכת מילאנו השנתית להצגת האופנועים החדשים, אלא יעשו זאת בהדרגה כך שכל אופנוע יקבל את תשומת הלב הראויה לו.

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן