דף הבית / חדשות / המותגים NIU וסגוויי עוברים ל'מאיר' יבואני הונדה
NIU-NQi-GT-Pro-Test-013

המותגים NIU וסגוויי עוברים ל'מאיר' יבואני הונדה

יבואנית הונדה לישראל קיבלה את הזיכיון לייבוא הקטנועים החשמליים של NIU והכלים של סגוויי, כמו גם המותג BIRD; אלו היו עד כה שייכים ל-UMI

קבוצת מאיר רוכשת את חברת UME מקבוצת UMI, ומקימה חברה-בת בשם MEU (ר"ת Mayer Electric Utility) אשר תהיה בעלת הזיכיון למותגים NIU, Segway-Ninebot ו-Bird, ובעתיד מותגי תחבורה חשמלית נוספים.

קבוצת מאיר, שבבעלותה חברת התחבורה הציבורית קווים, מותגי וולוו והונדה, חברות ליסינג והשכרה, נכנסת לראשונה לתחום התחבורה החשמלית הזעירה ומרחיבה את מגוון הכלים והקהלים אליה היא פונה, ותחל לשווק את המותגים NIU, סגוויי ו-Bird.

NIU הוא מותג קטנועים חשמליים המשווק אופנועים חשמליים, קטנועים חשמליים, קורקינטים חשמליים ואופניים חשמליים. הכלים מבוססים 5G, נתמכים באפליקציה המציגה מיקום בזמן אמת, מערכת התראות לגניבה, דיאגנוסטיקה, טיפול בתקלות ועוד.

Segway-Ninebot החל את דרכו כמותג אמריקאי, עד שנמכר ב-2015 לחברה סינית וכולל את הסגוויי, קורקינטים חשמליים, והחל מהשנה הבאה גם קטנועים חשמליים.

Bird הוא מותג הקורקינטים השיתופיים האמריקאי, שפתח לאחרונה זרוע למכירת מגוון מוצרים בשם Bird Shop, ומוכר בין היתר את הקורקינט של Bird ללקוחות פרטיים.

במהלך זה מאיר מרחיבה את ליין המוצרים והלקוחות, כשהחברה תציע ללקוחות פרטיים ועסקיים פתרונות מכירה, השכרה ותחבורה שיתופית.

"תחום התחבורה החשמלית הזעירה נמצא בגידול והתפתחות בארץ ובעולם", מסביר אבנר קז, יו"ר קבוצת מאיר, ומוסיף: "קבוצת מאיר רואה בהקמת חברת MEU מנוע צמיחה לפעילות החברה. המוצרים והשירותים שתציע החברה ללקוחות פרטיים ועסקיים נוגעים בכל תחומי התחבורה ומהווים פתרון משלים ומתקדם לפעילות הנוכחית.  

דניאל אינגבר, מנהל פעילות MEU, אמר: "אנחנו מתרגשים להצטרף לקבוצת מאיר. מדובר באבן דרך חשובה עבור החברה. באמצעות מותגי התחבורה החשמלית החכמה המובילים בעולם אנחנו מציעים פתרונות תחבורה חשמליים, חכמים וירוקים למייל האחרון עם מגוון כלים כמו אופנועים, קטנועים, קורקינטים ואופניים חשמליים ללקוחות פרטיים ועסקיים. קבוצת מאיר זיהתה את הפוטנציאל של מהפכת התחבורה החשמלית החכמה ויחד נציע מגוון פתרונות על מנת להצעיד את התחום לשיאים חדשים".  

  • רכיבה ראשונה: קטנוע חשמלי NIU NQi GT Pro

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

KARIBOU (1)

מודעה: קריבו הרפתקאות אופנועים בעולם

קריבו הרפתקאות אופנועים מציעה טיולי אופנועים ייחודיים ברחבי העולם בכמה סגמנטים ובגישה קצת שונה - החל מהמסלול, דרך המלונות והמסעדות, ועד האווירה הכללית

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן