דף הבית / חדשות / המסע החשמלי החדש של יואן מק'גרגור וצ'ארלי בורמן
mcgregor_livewire

המסע החשמלי החדש של יואן מק'גרגור וצ'ארלי בורמן

הצמד שהתפרסם בזכות מסעות האופנועים שלהם על האדוונצ'רים של ב.מ.וו יוצא למסע חדש - על אופנועי הארלי-דיווידסןו LiveWire חשמליים

השחקן יואן מק'גרגור, שותפו צ'ארלי בורמן והצלם קלאודיו ון-פלטה, התפרסמו דרך שני מסעות אופנועים בעשור הקודם. כעת הם יוצאים למסע ארוך חדש, והפעם לא עם ה-GS המזוהים איתם, אלא עם לא פחות מאשר הארלי-דיווידסון LiveWire החשמליים.

המסע הראשון של החבורה היה בשנת 2004, שם רכבו על אופנועי ב.מ.וו  R1150GS אדוונצ'ר מלונדון ועד ניו-יורק בדרך הארוכה מזרחה. המסע, שעבר דרך אירופה, אסיה ואלסקה, נמדד ב-35,960 ק"מ ו-3.5 חודשים. המסע – Long Way Round – הפך לסדרת וידאו וספר רב-מכר.

המסע השני היה בשנת 2007 ויצא מסקוטלנד ועד דרום אפריקה. אופנועי הב.מ.וו R1200GS כיסו 17 מדינות ו-19,500 ק"מ בשלושה חודשים. גם פה – והפעם בשם Long Way Down – המסע פורסם דרך סדרת סרטי DVD של ה-BBC וספר רב-מכר.

מק'גרגור וההארלי LiveWire
מק'גרגור וההארלי LiveWire

לשנת 2019, הצמד וצוות הסיוע שלהם יוצאים למסע נוסף – על טהרת החשמל. הפעם הם ירכבו על האופנוע החשמלי החדש של הארלי-דיווידסון – ה-LiveWire (קראו עליו כאן). הם ילוו גם בטנדרים החשמליים של Rivian R1T המגניבים לא פחות. האופנועים שלהם לא יהיו במצב סדרתי כמובן, אלא עם מהלך מתלה ארוך יותר, חישוקי שפיצים (להבדיל מיצוקים) עם גלגל קדמי בקוטר 19″ (לעומת 17″ במקור) ושפצורים נוספים שיאפשרו להארלים לעבור בתווי שטח קשוח. המסע – הפעם בשם Long Way Up –  צפוי לכסות כ-13,000 ק"מ מדרום לצפון אמריקה, ככל הנראה עד ללוס-אנג'לס. לא פשוט בהתחשב בטווח המשוער שטעינה מלאה יכולה להעניק, שעומד על כ-150 ק"מ, ובטח פחות בתנאים קשים.

שווה לעקוב אחריהם ולבחון את מסעות העבר בערוץ היוטיוב שלהם.

הטריילר מהמסע הראשון שלהם:

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן