דף הבית / חדשות / הסוס מבית אינדיאן של רנדי ממולה
IndianxWorkhorse-Appaloosa-3

הסוס מבית אינדיאן של רנדי ממולה

רוכב המרוצים האגדי יתחרה על גרסת ספרינט המבוססת על האינדיאן סקאוט בובר - בסדרת מרוצים מיוחדת

רוכב מרוצי הגרנד-פרי (MotoGP כיום) האגדי רנדי ממולה יתחרה על גרסה מאוד מיוחדת של האינדיאן סקאוט בובר בסדרת המירוצים 'סולטני המהירות' (Sultans of Sprint series). מדובר בסדרת מרוצים שמטרתה לאגד את בוני האופנועים ברחבי אירופה ולבחון מהירות, חדשנות וטירוף. בתחרות עצמה יש ניקוד ופרסים לא רק על מהירות, אלא גם על עיצוב, צביעה, מכונאות ו… ברנאאוט. נשמע מגניב!

IndianxWorkhorse-Appaloosa-6

סדנה צרפתית בשם Workhorse Speedshop יצרה – לציון 100 שנה לייצור האינדיאן סקאוט – גרסה מאוד מיוחדת שנקראת אפלוסה (Appaloosa) – גזע מיוחד של סוסים שנחשב למהיר ביותר. על בסיס הסקאוט יש גוף שנועד להוריד את מרכז הכובד ולהעביר את המשקל כמה שיותר על הגלגל הקדמי. מבחינת מכלולים יש כאן בולמי אוהלינס מלפנים ומאחור, מערכת פליטה של אקרפוביץ', מחשב ניהול מנוע משודרג, מערכת הזרקה על בסיס ניטרו,  קוויקשיפטר ומערכת בלימה משודרגת. המנוע מספק 130 כ"ס. ממולה מתחרה בקטגורית הפקטורי, בה האופנוע צריך להיות 4 פעימות עם יחס הספק למשקל של 0.65 כ"ס/ק"ג. הוא יתחרה תחת המספר 19, לציון שנת 1919 – השנה בה נולד הסקאוט.

למעוניינים יש את לוחות הזמנים לאירועים הבאים בצרפת וגרמניה באתר של הסולטנים.

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

hi_24MY_Ninja_500_SE_GN1_ACT__1_

חדשים בארץ: קוואסאקי נינג'ה 500 ו-Z500

הקוואסאקי נינג'ה 500 ו-Z500 הגיעו ארצה בגרסאות רגילות ו-SE; המחירים - 44 עד 47 אלף ש"ח; אירוע ההשקה בשישי הקרוב במטרו שופ תל-אביב

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן