דף הבית / חדשות / חדש בארץ: אפריליה טואונו V4 החדש
Aprilia-Tuono-V4-2021-001

חדש בארץ: אפריליה טואונו V4 החדש

האפריליה טואונו V4 החדש בנפח 1,100 סמ"ק, כולל גרסת הפקטורי הקרבית והטכנולוגית, הגיעו ארצה; המחירים - 120 ו-138 אלף ש"ח

עופר-אבניר, יבואנית אפריליה לישראל, מודיעה על הגעתו ארצה של הטואונו V4 החדש – בגרסה הרגילה ובגרסת הפקטורי הקרבית והטכנולוגית.

הטואונו V4, הסופר נייקד של אפריליה המבוסס על גרסת הסופרבייק – ה-RSV4, מקבל לשנת 2021 רשימת שינויים מרשימה. לעומת ה-RSV4 שגדל בנפח, הטואונו V4 נשאר בנפח של 1,077 סמ"ק ומספק את אותם הנתונים של 175 כ"ס ו-12.3 קג"מ, על אף תקנות יורו 5 המחמירות יותר. מה שכן, יש מערכת פליטה חדשה המתווספת למנוע.

אפריליה טואונו V4 דגם 2021
אפריליה טואונו V4 דגם 2021

מבחינת אלקטרוניקה יש חיישן מדידת אינרציה IMU בשישה צירים חדש מדגם Marelli 11MP, השולט על מערכת ABS להטיה, בקרת אחיזה מתקדמת, בקרת ווילי, בקרת זינוק ובקרת בלימת מנוע רב-שלבית. השנה התווספו עוד שלושה מצבי רכיבה, לסך של שישה: שלושה למסלול (שניים מהם בהתאמה אישית) ושלושה לכביש (אחד בהתאמה אישית) המשנים בהתאם את שאר הבקרות של האופנוע. יש מסך TFT גדול יותר ופנסי LED חדשים מלפנים (דומים לטואונו 660 החדש) עם פנסי פנייה, המאירים לצידה הפנימי של הפנייה בהטיה.

השלדה זהה לשנה שעברה, ויש זרוע אחורית חדשה, קלה וחזקה יותר. העיצוב התחדש גם הוא, עם יחידת הפנסים הקדמית, פיירינג חדש ואווירודינמי יותר הכולל כנפונים אינטגרליים ומשקף גבוה מבעבר, ותנוחת רכיבה נוחה ומרווחת יותר בזכות מיכל דלק בעיצוב מחודש ויחידת הזנב. הנוסע מקבל ידיות אחיזה אחוריות שלא היו בגרסאות הקודמות.

לגרסת הפקטורי מתווספים בולמי אוהלינס EC 2.0 חשמליים סמי-אקטיביים, משכך היגוי של אוהלינס, זנב שנלקח מה-RSV4, וצביעה ייעודית לדגם.

המחירים:

  • טואונו V4 – מחיר 120,000 ש"ח
  • טואונו V4 פקטורי – מחיר 137,900 ש"ח

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

PowerPoint 演示文稿

חדש בארץ: ווג 300AC-X סקרמבלר

חברת VOGE משיקה בישראל את ה-300AC-X - סקרמבלר בעל מנוע בנפח 300 סמ"ק ועיצוב רטרו-מודרני; המחיר - 29 אלף ש"ח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO