דף הבית / חדשות / מודעה: מבצע קטנועי גלגלים גדולים בעופר-אבניר
Medley

מודעה: מבצע קטנועי גלגלים גדולים בעופר-אבניר

הפיאג'ו מדלי 125 והפיאג'ו בוורלי 350 - עכשיו במבצע בסוכנויות עופר-אבניר

קבוצת עופר-אבניר, יבואנית קטנועי פיאג'ו לישראל, יוצאת במחירי השקה לדגמי הגלגלים הגדולים – Medley 125 ו-Beverly 350 – עד ה-17.07.17 או עד גמר המלאי.

Bevetley

שני הדגמים מציגים את פאר הטכנולוגיה של קונצרן פיאג'ו, עם טכנולוגיית קצה מתקדמת המגיעה כסטנדרט כדוגמת מערכת בקרת אחיזה ב-Beverly 350 או מערכות ה-Start & Stop וה-ABS של ה-Medley. שני הדגמים מציגים את כל היתרונות המוכרים מסגמנט הגלגלים הגדולים, עם נוחות יוצאת דופן, אחיזה ויכולת תמרון גבוהה יותר מהמוכר בקרב קטנועי גלגלים קטנים, לצד פתרון נושא תא המטען, ששודרג ל-37 ליטר ומתאים לשתי קסדות.

Medley – קטנוע ה-125 החדש של פיאג'ו, משלב שימושיות, טכנולוגיה ועיצוב. עם זריזות של קטנוע עירוני, בשילוב מאפיינים דינמיים המושגים בזכות הגלגלים הגדולים ולצד נוחות וקיבולת מטען של קטנוע GT גדול. ה-Medley מציע את הדור החדש של מנועי צילינדר בודד עם מנוע ה-iGet 125 שכולל הזרקת דלק אלקטרונית, קירור נוזל ו-4 שסתומים, ומציב רף חדש מבחינת איכות, אמינות ופליטת מזהמים.

Beverly 350 הוא הנציג המתקדם ביותר בקרב קטנועי הגלגלים הגדולים, הודות לשלדה דמוית אופנוע, ביצועים מצוינים של מנוע ה-350 סמ"ק, מערכות ABS ובקרת אחיזה ASR המגיעות כסטנדרט. ה-Beverly 350 מגיע אף הוא עם מנוע חדש עם צילינדר בודד, 350 סמ"ק, 4 פעימות, 4 שסתומים, בעל הזרקה אלקטרונית וקירור מים – המנוע הראשון והיחיד שעושה שימוש במצמד רטוב מרובה צלחות.

המבצע על דגמים אלה בתוקף עד ה-17.07.17 או עד גמר המלאי. אין כפל מבצעים והטבות.

– ידיעה זו היא מודעה פרסומית בתשלום –

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן