דף הבית / חדשות / פירלי מציגה: הדור השלישי של הסקורפיון טרייל
Pirelli SCORPION Trail III action (1)

פירלי מציגה: הדור השלישי של הסקורפיון טרייל

בפירלי מציגים את הסקורפיון טרייל 3 - הדור השלישי של הצמיגים המיועדים לסגמנט האדוונצ'ר כביש הספורטיבי עם יכולות מסוימות גם על שבילי עפר

בפירלי מציגים את הסקורפיון טרייל 3 (SCORPION Trail III) אשר מיועדים בעיקר לתחום האדוונצ'ר כביש הספורטיבי עם האפשרות לרדת גם לשבילי עפר קלים.

הדור החדש של הפירלי סקורפיון טרייל 3 מיועד בראש ובראשונה לאופנועי האדוונצ'ר והספורט-אדוונצ'ר המבלים את זמנם בעיקר על הכבישים – בעיקר המפותלים. עם הצמיגים האלה ניתן גם לרכוב על שבילי קק"ל מהודקים. הדגש ברכיבת הכביש הוא על האופי הספורטיבי של הצמיגים עם שילוב של יכולות גבוהות בקו ישר ובפניות מהירות, כמו גם אחיזה על כביש רטוב. ניתן גם לרדת עם הסקורפיון טרייל 3 לשבילי עפר, כאשר ניתן דגש רב על צמצום רעשי הכביש.

פירלי סקורפיון טרייל III
פירלי סקורפיון טרייל III

בדומה למשפחת צמיגי הדיאבלו של פירלי, גם כאן הצמיג הקדמי בנוי בתרכובת כפולה, כש-50% מרוחב הצמיג בחלקו האמצעי הוא מתרכובת קשה יותר לאורך חיים גבוה בקו ישר, בעוד צדי המדרס עשויים מתרכובת רכה יותר המספקת אחיזה גבוהה יותר – גם בטמפרטורות נמוכות, בכביש רטוב ובשבילי עפר.

הפירלי סקורפיון טרייל 3 מגיע במידות המצוינות בטבלה למטה (מידות אחוריות מימין וקדמיות משמאל), כאשר כולם זמינים החל מהתקופה הקרובה למעט 120/70 על חישוק 19″ מלפנים ו-170/60 על חישוק 17″ מאחור אשר יהיו זמינים במהלך המחצית השנייה של השנה. הצמיגים ישווקו במקביל לסקורפיון טרייל II, כשעם הזמן יחליפו אותם לגמרי.

לישראל הדגם יתחיל להגיע בחודש אפריל 2024 במידות הפופולריות, כשתוך חודשים ספורים יתווספו כל המידות. המחירים צפויים להיות דומים מאוד לאלו של הסקורפיון טרייל II.

sizes

Pirelli SCORPION Trail III action (2)

Pirelli SCORPION Trail III ambience (1)

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

hi_2024_HydrogenMC_009.001

קוואסאקי H2 SX: עוד שלב בפיתוח מנועי מימן

בקוואסאקי עולים עוד שלב בפיתוח אופנוע המונע בעזרת מימן, ומריצים בסוזוקה אב טיפוס על בסיס הנינג'ה H2 SX עם מגדש העל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן