דף הבית / חדשות / קוואסאקי: הנעה חליפית לכל הכלים עד 2035
Kawasaki-Electric-2035

קוואסאקי: הנעה חליפית לכל הכלים עד 2035

קוואסאקי יצאו בהצהרה שכלל דגמי האופנועים שלהם יעברו עד לשנת 2035 להיות תחת הנעה חשמלית, היברידית או מימן

העולם המוטורי מתקדם להנעה ירוקה, והאינדיקציה הברורה לכך היא ההתחייבות של קוואסאקי לכך שכלל דגמיה יעברו בהדרגה להנעה חליפית עד לשנת 2035.

נשיא חברת האופנועים קוואסאקי יצא בהצהרה על כך שהחברה מתכננת להעביר את כלל דגמיה להנעה חליפית, שאינה בעירה פנימית, עד לשנת 2035. המשמעות היא שב-13 השנים הקרובות נראה הצגה שיטתית של דגמים חדשים אשר לא יונעו באמצעות בנזין, כפי שאנו מכירים.

בדומה לכיוון בו נוקטות כיום מרבית יצרניות הרכב, גם השוק הדו-גלגלי אמור ללכת באותן העקבות. על-פי הצהרת קוואסאקי, בשלוש שנים הקרובות בכוונתם להציג 10 דגמים עם הנעה היברידית או חשמלית, ועד לשנת 2035 לא יהיה בחברה אף דגם מונע בנזין. תאריך זה מדובר בקול גם באיחוד האירופאי כתאריך יעד להפסקת שיווק רכבים ואופנועים מונעי בנזין ומעבר להנעה ירוקה.

בתקופה האחרונה דיווחנו על גרסת החשמל – ה-EV Endeavor – נינג'ה כל-חשמלי המגיע עם ארבעה הילוכים לחידוד החוויה הספורטיבית והמוכרת. בנוסף על כך שבקוואסאקי עובדים על דרך לשלב היכולת החשמלית דרך הטכנולוגיה ההיברידית. כאן מדובר על מנוע חשמלי קטן מאוד שיכול להניע בכוחות עצמו במהירויות נמוכות בלבד ולמרחק מוגבל. במהירויות גבוהות יותר מנוע הבעירה הפנימית תופס פיקוד וגם מטעין את המצבר החשמלי. עוד על הפרק גם ניסיון להצגת דגם המונע על-ידי מימן, אם-כי אין עוד פרטים בשלב זה.

הנעה היברידית של קוואסאקי:

הנינג'ה החשמלי של קוואסאקי:

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

ZONTES 310T 19 (3)

נתפס ברשת: האתר הישראלי של זונטס

יבואנית זונטס לישראל משיקה אתר חדש שמציג לראווה את דגמי המותג

תגובה אחת

  1. Avatar
    קול-בי קריינות ודיבוב

    טוב שלא אמרו עד 2999. שיהיו בריאים.
    מישהו פה מתכוון להיות ב 2035? :)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן