דף הבית / אנשים / ראיון: גיא רדר – על ביטוח חובה לאופנועים
גיא רדר PH

ראיון: גיא רדר – על ביטוח חובה לאופנועים

שוחחנו עם גיא רדר, סוכן ביטוח, על ביטוח החובה בישראל - ההיסטוריה, ההפרטה, עליית המחירים, הסיכון הטהור, השתתפות עצמית, ועל הכשלים הרבים בביטוח החובה לדו-גלגלי

ביטוח החובה לדו-גלגלי הוא אחד הנושאים המורכבים והנפיצים שיש, והוא מלא כשלים ועיוותים. ישבנו עם גיא רדר, סוכן ביטוח ורוכב, ושוחחנו איתו באופן מקיף על ביטוח חובה לדו-גלגלי – החל מחוק הפלת"ד ואבנ"ר, דרך הרפורמות וההפרטה לחברות הפרטיות, על הפול והשליחה באופן גורף אליו של כל הדו-גלגלי, על 'הסיכון הטהור', על כפל ביטוחים לרוכב, על הסכם החציה, על ביטוח בהשתתפות עצמית וביטוח 'עסקי', ועל נושאים נוספים הקשורים לביטוח החובה לדו-גלגלי.

ראיון שכל רוכב חייב לשמוע כדי להבין את המשמעויות של ביטוח החובה שאנו רוכשים בכל שנה, למשל – למה לא כדאי לרכוש ביטוח מוזל עם השתתפות עצמית.

צפו בראיון: גיא רדר, סוכן ביטוח – על העיוותים בביטוח החובה לאופנועים בישראל.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Pol Tarres

ראיון: פול טארס

פול טארס, שהתפרסם בזכות הסרטים שהפיק כשהוא רוכב על ימאהה טנרה 700, מפיק את הסרט השלישי בסדרה - Seeker 3 - בישראל; ישבנו איתו לשיחה על החיבור המיוחד לישראל

2 תגובות

  1. Avatar

    ראיון מעולה!
    אביעד בא מוכן מהבית ושאל שאלות לעניין, גם אהבתי שדיברתם על ההסטוריה של הביטוח לדו גלגלי.

  2. Avatar

    תודה על השיחה המעניינת והמחכימה. בכ"ז רציתי לשאול: אני מבין אלו שמורתעים מעלות ביטוח החובה. יש לי, לעומת זאת, ביטוח תאונות אישיות שכולל גם פגיעה ברכיבה על דו גלגלי. אני מוסיף לזה ביטוח צד ג' בעלות לא גבוהה.
    מה אתם אומרים על השילוב?

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן