דף הבית / חדשות / ריב נהגים על הכביש הסתיים ברצח הרוכב
תמונה של WhatsApp‏ 2023-10-06 בשעה 09.12.08_a908d48d11

ריב נהגים על הכביש הסתיים ברצח הרוכב

אייל יהודה ז"ל נרצח לפני שבועיים על-ידי נהג רכב פרטי, שהתנגש בו בכוונה תחילה והרג גם הולך רגל; מעצרו הוארך, ובקרוב יוגש כתב אישום

ישראל חקאק (34) מנתניה חשוד שרצח בכוונה תחילה את אייל יהודה ז"ל (46) והרג את משה בן דוד (35) כשהתנגש באייל יהודה ז"ל בכוונה תחילה אחרי ריב נהגים על הכביש; מעצרו הוארך לפני הגשת כתב אישום.

הסיפור המטורלל הזה כאילו לקוח מסרט הוליוודי, אבל הוא אכן קרה, ביום שישי לפני שבועיים. זה התחיל מריב נהגים על הכביש בין ישראל חקאק, בן 34 מנתניה שנהג בסיאט ירוקה, לבין אייל יהודה ז"ל, בן 46 ואב לחמישה ילדים שרכב על הדוקאטי דיאבל שלו. ככל הנראה הרוכב העיר משהו לנהג, וזה האחרון התעצבן וניסה לתקוף את הרוכב ולהוריד אותו מהכביש תוך כדי נסיעה על כביש 2. בסופו של דבר הרוכב הצליח לחמוק מהפגיעה ולעקוף, כפי שרואים בסרטון המצורף שתיעדה נהגת אקראית על הכביש, והוא המשיך צפונה עד אודים, שם עצר בכניסה לישוב בסמוך לגשר הולכי הרגל.

על-פי החשד, ישראל חקאק הגיע עם רכבו דקה מאוחר יותר, ראה את אייל יהודה, ופשוט כיוון את הרכב אליו על מנת לפגוע בו. חקאק פגע באייל יהודה ז"ל והרג אותו במקום, תוך כדי שהוא פוגע במשה מאור בן דוד ז"ל, בחור בן 35 שיושב בצומת אודים עם אימו ומוכר פרחים. גם הוא נהרג במקום.

חקאק, שהתנגש עם רכבו בעמודים של גשר הולכי הרגל, יצא מהרכב, וצעק "תירגעי" לאמו של בן דוד ז"ל, שככל הנראה צרחה מהמחזה הנוראי.

נהג משאית שעבר בסמוך וראה את התאונה עצר כדי לסייע לנפגעים, ואז חקאק בקור רוח מקפיא עלה למשאית המונעת, גנב אותה ונסע לביתו שבנתניה. הוא השאיר את המשאית לא רחוק מהבית, ופשוט עלה לביתו. כעבור כחצי שעה המשטרה הגיעה לביתו של חקאק ועצרה אותו.

בשלב הראשון נבדק החשד לתאונת פגע וברח, אולם עם התקדמות החקירה עלה החשד שמדובר בפגיעה מכוונת – כלומר ברצח. בהארכת המעצר הראשונה טענה המשטרה לחשד של המתה בקלות דעת, הפקרה לאחר פגיעה, סיכון אדם בנתיב תחבורה, סטייה מנתיב, תקיפת שוטר במילוי תפקידו, נהיגה במהירות לא סבירה, וכן נהיגה ללא רישיון נהיגה – שכן אין ברשות חקאק רישיון נהיגה למשאית שאותה גנב אחרי התאונה.

בהארכת המעצר השנייה כבר טען נציג המשטרה כי ממצאי החקירה מובילים לעבירה נוספת של גרימה מכוונת למותו של אדם – כלומר רצח. עורכי דינו של חקאק טענו בתגובה כי הוא חולה, וכי אחרי התאונה הוא נסע לביתו והמתין לשוטרים כשהוא בלחץ. לדברי עורכי הדין, משפחת החשוד שיתפה פעולה ולא היה צורך בצו לקבלת חומרי המצלמות, וכי ניתן להפיג את החשש ממסוכנות ומשיבוש הליכי חקירה ולשחררו בתנאים מגבילים. מעצרו של חקאק הוארך בינתיים בחמישה ימים, ובכוונת התביעה להגיש נגדו כתב אישום כבר בימים הקרובים.

נמשיך לעדכן.

אייך יהודה ז"ל
אייל יהודה ז"ל

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

4 תגובות

 1. Avatar

  בס"ד

  ראיתי בזמנו את הסירטון אך לא ידעתי שרוכב האופנוע נרצח ע"י נהג הסיאט הירוקה.

  יהי רצון מלפני אבינו שבשמיים שנבלה סרוחה זה יובא למשפט – ויירקב בכלא לשארית חייו אכי"ר!!!😡😡😡

 2. Avatar

  החקאק הזה חלאת המין האנושי וצריך לקבל כיתת יורים על מעשיו ללא דיחוי!!!!!! הרוכב כפי שנראה בסרטון שפורסם כבר לפני למעלה משבועיים מתנהג בחוסר חכמה משוועת .לא נכנסים לעימות בכביש עם רכב ואם אין ברירה ,צריך לדעת לנצל את כוח האופנוע להמלט או לחילופין לעצור ולתת לחלאה לעבור.אלה האנשים שמדינת החפיף ישרעהל מפתח בשקידה לאורך שנים ,יחד עם תרבות החפיף, שמביאה עלינו אסונות איומים.

 3. Avatar
  קול-בי קריינות ודיבוב

  תמיד זכרו שאנחנו החולייה הכי חלשה בכביש.
  את האגו השאירו בבית. ותרו והמשיכו בחייכם.
  תנחומיי :(.

 4. Avatar
  ארווין קליין

  אין פה מקום לברוח כי אז הנהג רק יגביר את האלימות שלו על הכביש ואחרים ייפגעו. צריך פשוט לשכלל את מערך התלונות והמשטרה צריכה להתייחס בחומרה יתרה לכל תלונה מהסוג הזה! זה יכול להציל חיים הרבה יותר מהדו"חות חסרות הטעם שהמשטרה נותנת על עברות קלות! ככה מצילים חיים!!!

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן