דף הבית / חדשות / רייחו מציגה את דגמי האנדורו של 2023
Rieju-2023-003

רייחו מציגה את דגמי האנדורו של 2023

אופנועי האנדורו של רייחו לשנת 2023 נשארים זהים לאלו של השנה שעברה, למעט גרפיקה מעודכנת וניהול מנוע שונה בדגמי הריינג'ר

שלושת דגמי ה-MR של רייחו – הריינג'ר, הרייסינג והפרו – מקבלים לשנת 2023 גרפיקה מעט שונה, ויש גם ניהול מנוע חדש לריינג'ר

ברייחו מודיעים על דגמי האנדורו 2023, כאשר אין שינויים משמעותיים לעומת דגמי 2022 למעט גרפיקה מעט שונה ב-MR רייסינג ו-MR פרו. השינוי המרכזי בשנה הזאת מגיע ב-MR ריינג'ר, אשר מקבל מערכת ניהול מנוע (ECU) חדשה שתורמת למומנט מוגבר בסל"ד נמוך ופריסת כוח חלקה יותר על-פני קשת הסל"ד.

סדרת MR RANGER משמשת כגרסת הכניסה לעולם האנדורו ומיועדת לרוכבים מתחילים. הריינג'ר מבוסס על דגמי MR RACING, ונבדל בגובה מושב נמוך יותר (903 מ"מ לעומת 950 מ"מ), מהלכי מתלים קצרים יותר של 270 מ"מ, והספק מנוע מתון יותר. המנועים דו-פעימתיים, והם מגיעים בנפחים 200 ו-300 סמ"ק. מנגנון הלינקים מאחור ניתן לכוונון בשבעה מצבים שונים המאפשרים לשנות את גובה המושב על טווח של 38 מ"מ (7mm/+31mm-).

רייחו MR רנג'ר - לינק מתכוונן לשינוי גובה האופנוע
רייחו MR רנג'ר – לינק מתכוונן לשינוי גובה האופנוע

ה-MR רייסינג (בתמונה בראש הידיעה) ו-MR פרו מגיעים עם אופציה למנועים בשני נפחים דו-פעימתיים של 250 או 300 סמ"ק, עם קרבורטור קייהין ושסתום עלים V-FORCE 4. מערכת ההצתה כוללת 2 מפות, יש תיבת הילוכים בעלת 6 מהירויות ומצמד הידראולי של מגורה.

השלדה הראשית עשויה מפלדת כרומולי, ויש שלדת זנב מאלומיניום, זרוע אחורית מאלומיניום עם מנגנון לינקים, בולמים של קאיאבה עם כיוונים מלאים, משולשים מכורסמים, מערכת בלימה של ניסין עם דיסקים של NG, חישוקי EXCEL וצמיגי מישלין ייעודיים לאנדורו, כידון של NEKEN, כיסוי מושב מונע החלקה, מגן גחון, מגני שלדה מפלסטיק קשיח ומצבר ליתיום קל משקל. גובה המושב עומד על 950 מ"מ, והמשקל המלא 105 ק"ג.

גרסת ה-PRO עם המדבקות השחורות מקבלת בולמים של קאיאבה AOS בקוטר 48 מ"מ עם כיוונים מלאים ועם מוטות טלסקופ מצופים ב-DLC שחור להפחתת חיכוך, משולשים מסוג XTRIG ROCS באנודייז אדום, כידון רנטל Twin Wall, חישוקי Goldspeed PRO עם נאבות באנודייז אדום, דיסק צף של NG בקוטר 260 מ"מ, כיסוי מושב מונע החלקה, מסנן אוויר Funnelweb, מגן גחון, מגני שלדה מפלסטיק קשיח ומאוורר רדיאטור.

דגמי רייחו של שנת 2023 צפויים להגיע ארצה, כאשר מחירם העדכני טרם נמסר.

רייחו MR פרו
רייחו MR פרו 2023

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

KARIBOU (1)

מודעה: קריבו הרפתקאות אופנועים בעולם

קריבו הרפתקאות אופנועים מציעה טיולי אופנועים ייחודיים ברחבי העולם בכמה סגמנטים ובגישה קצת שונה - החל מהמסלול, דרך המלונות והמסעדות, ועד האווירה הכללית

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן