דף הבית / חדשות / MotoGP: מתחילים בחודש יולי
MotoGP-Le-Mans-2019-001

MotoGP: מתחילים בחודש יולי

דורנה פרסמה לוח זמנים חדש ואופטימי לעונת 2020 של ה-MotoGP, שאמור להתחיל בחודש הבא ולא לעבור את אמצע דצמבר

דורנה וה-FIM החליטו לדחוף קדימה, ופרסמו לוח מרוצים עדכני ואופטימי לעונת 2020 של ה-MotoGP.

עונת 2020, בכל דיסציפלינה מרוצית, היא אסון מוחלט מבחינת המארגנים, הספורטאים והצופים. אין שום דרך לתכנן קדימה ולקבוע תאריכים ומתווים למרוצים לאור חוסר היציבות הגלובלית שכפתה מגפת הקורונה. בדורנה, שנאלצו לבטל מרוצים על ימין ועל שמאל, שחררו לוח מרוצים חדש ועדכני אשר יתחיל ב-19 ביולי בחרז, ומרוץ כפול במיזאנו בספטמבר. כמובן, שעדיין הנושא מאוד דינמי ונתון לשינויים. נכון לעכשיו הסבבים נקבעו רק לאירופה, ואם כן יתקיימו מרוצים מחוץ ליבשת, הם יהיו מחודש נובמבר עד 13 לדצמבר. סך כל הסבבים לא יעבור את ה-17 העונה, כולל הסבב שהתקיים בקטאר ל-Moto2 ו-Moto3.

המתווה שהוגדר בעבר מגדיר את התכנית להרצת המרוצים ללא קהל, ומגביל למקסימום של 40 אנשי צוות (כולל הרוכבים) לקבוצת מפעל ו-25 אנשים לקבוצת לוויין או קבוצה פרטית. המספרים יורדים ל-20 אנשים מקסימום ב-Moto2 ו-15 אנשים ב-Moto3. כרגע, אגב, גם אין אישור לרוכבי ווילד-קארד (רוכבים מקומיים שמתחרים במרוץ הביתי בלבד), אך על זה יש לא מעט דיונים וויכוחים. גם מספר צוותי הצילום ואנשי התקשורת יצומצם למינימום. דורנה ירכשו גם 10,000 בדיקות קורונה ויערכו על-בסיס קבע בדיקות לכל מי שמעורב במרוצים.

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Royal-Enfield-Hunter-350-004

רויאל אנפילד מציגה את ההאנטר 350 החדש

ברויאל אנפילד מציגים את ההאנטר 350 החדש אשר מהווה גרסה נוספת של פלטפורמת ה-350 ומגיע בשתי אופציות - רטרו ומטרו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן