דף הבית / חדשות / אליפות ישראל במוטוקרוס חוזרת – בשידור ישיר
Motocross-Eilat-2018-040

אליפות ישראל במוטוקרוס חוזרת – בשידור ישיר

בסוף החודש ייערכו סבבים באליפות ישראל במוטוקרוס ובאליפות החדשה Start 2 Race MX - בלי קהל אבל בשידור ישיר עם מערך שידור גדול

אחרי משבר הקורונה – אליפות ישראל במוטוקרוס חוזרת לפעילות, וגם אליפות החובבים החדשה Start 2 Race MX יוצאת לדרך – כל זאת בשישי ובשבת 29-30.5.20, ובשידור חי ברשת.

ביום שישי, 29.5.20, יתקיים הסבב הראשון באליפות המוטוקרוס למתחילים ולחובבים Start 2 Race MX. הסבב יתקיים במסלול וינגייט, ובמגבלות הקורונה הוא ייערך ללא קהל.

יום למחרת, בשבת 30.5.20, יתקיים הסבב הראשון בעונת 2020 של אליפות ישראל במוטוקרוס לקטגוריות המקצועיות. גם הסבב הזה יתקיים במסלול וינגייט, וגם הוא ייערך ללא קהל.

על מנת להנגיש את המרוצים לקהל הצופים, המסלול בווינגייט רכש פלטפורמת שידור מלאה הכוללת מצלמות, רחפנים, נתב, וכל הציוד הדרוש לשידור חי, והמרוצים כולם ישודרו בערוץ היוטיוב של Raceway TV. קישור לשידור החי נצרף בימים שלפני צמד הסבבים. את השידורים ילוו שדר ופרשן מקצועיים, והם ילוו גם את מסיבת העיתונאים והראיונות שלאחר המרוצים.

כאמור, פרטים מלאים ניתן בימים שלפני צמד המרוצים.

Start 2 Race 1

MC Cham 2020 1

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן