דף הבית / חדשות / בטא: גרסת EVO פקטורי מעודכנת ל-2023
EVO 125 2T side

בטא: גרסת EVO פקטורי מעודכנת ל-2023

לאחר הצגת דגם ה-EVO טריאל המעודכן לשנת 2023 מציגים בבטא את גרסת הפקטורי המקצועית עם עדכונים מקבילים

גרסת הפקטורי המקצועית של דגם הטריאל EVO של בטא מתעדכנת לשנת 2023.

כמו שעון – בכל חודש אוגוסט מציגים בבטא את גרסת ה-EVO המעודכנת לשנה שאחרי, ובפברואר מציגים את גרסת הפקטורי המקצועית. השינויים מבחינת השלדה בדגם הפקטורי – המיועד לרוכבים מקצועיים – לעומת הסטנדרטי, הם אפשרויות כוונון נוספות למזלג עם הידראוליקה משופרת ומשולשים מוזהבים וקלי משקל – אלו תורמים לחסכון כללי של ק"ג אחד, המאפשרים גם יותר אפשרויות כיוון לכידון. בחלק האחורי יש בולם מקצועי יותר עם יותר יכולות שיכוך בכל חלקי מהלך הבולם, וכן יותר אפשרויות כוונון. דגמי הפקטורי גם מציעים מערכת בלימה משופרת לעומת הגרסה הרגילה, שמתבטאת בדיסקים ורפידות איכותיים יותר של גאלפר וברייקטק בהתאמה, וכן משבת מנוע המחובר לגוף הרוכב בעזרת שרוך, חישוקי מוראד מושחרים, צמיגי מישלין X-light וגרפיקה ייחודית לפקטורי.

בטא אבו פקטורי 2023
בטא איבו פקטורי 2023

לשנת 2023 המנועים הדו-פעימתיים בנפחים 250 ו-300 סמ"ק מקבלים גל ארכובה חדש וטלטל שקצר יותר ב-1.5 מ"מ. יש צילינדר חדש וקל יותר, יחד עם תא שריפה חדש, שעוזרים לשפר את המומנט בסל"ד נמוך. מפות ניהול המנוע עודכנו בהתאם ויש כיסוי חדש לסעפת מערכת הפליטה הכוללת כאן גם סופית מטיטניום. בטא מציינים שהמנועים בגרסאות הפקטורי חזקים יותר לעומת ה-EVO.

לכל הגרסאות יש מגן רדיאטור חדש המספק הגנה טובה יותר וזרימת אוויר טובה יותר העוזרת לפינוי חום, ויש כיסוי מיכל דלק חדש אשר גם מכסה את מוביל הכבל. על מיכל הדלק יש את בורר מפות ניהול המנוע, במקום שגם מוגן יותר מנפילות. הבולמים מכוילים מחדש לשנת 2023, כאשר אנו נפגשים שוב עם המזלג ה-א-סימטרי – כלומר צד ימין וצד שמאל שלו שונים. בצד שמאל יש קפיץ מתכוונן שדרכו מכוונים את גובה ההמתלה, כשבצד ימין מכוונים את השיכוכים השונים. לכל צד יש נפח שמן שונה עבור התפקידים השונים. הבולם האחורי שופר בשיכוך ההחזרה על-מנת לעזור לרוכב בהקפצה של החלק האחורי, ויש ידיות רוכב חדשות.

ארבעת דגמי הבטא איבו פקטורי לשנת 2023 מגיעים בגרפיקת אדום-כחול-לבן מעודכנת, בנפחים של 300, 250, 125 סמ"ק שתי פעימות ו-300 סמ"ק ארבע פעימות. דגמי הבטא איבו פקטורי השונים יהיו זמינים באירופה החל מהחודש. טרם נמסרו מועד הגעה לישראל ומחירים.

EVO FACTORY 2T back

Details

Details 2

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

5-Club-2-wheels-19

בשישי: מועדון החמש ישיק 2 אופנועים משופצים

מועדון החמש יקיים מחר בפתח תקווה השקה חגיגית של וספה ופנטיק משוחזרים ומשופצים משנות ה-70 וה-80; הכניסה חופשית

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן