דף הבית / חדשות / בשישי: יום הדגמות לדגמי האנדורו של ריאחו ביער חניתה
ריאחו ביער חניתה

בשישי: יום הדגמות לדגמי האנדורו של ריאחו ביער חניתה

בשישי הקרוב יתקיים יום הדגמות לדגמי ההארד-אנדורו של המותג ריאחו, בו ניתן יהיה להתרשם מדגמי RACING, PRO ו-RANGER - בשיתוף עם סוכנות קיק-סטארט בשלומי

ביום שישי הקרוב, 20.5, יתקיים ביער חניתה אירוע הדגמות לדגמי ההארד-אנדורו של ריאחו, וביניהם דגמי RACING, PRO ו-RANGER.

יום ההדגמות יתקיים ביער חניתה שבצפון, בשיתוף עם סוכנות קיק-סטארט בשלומי שהצטרפה לאחרונה אל רשימת הסוכנויות של מותג ריאחו. סוכנות קיק-סטארט עברה מתיחת פנים ובקרוב תושק כסוכנות רשמית לכל מותגי קבוצת HM מוטורס.

אירוע ההדגמות יתקיים ביער חניתה ביום שישי 20.5, משעה 09:00 ועד 14:00. רוכבים המעוניינים להגיע ליום ההדגמות ולהתנסות ברכיבה על דגמי האנדורו של ריאחו מוזמנים להירשם בקישור המצורף או בטלפון 03-609-2230.

דגמי ההארד-אנדורו של ריאחו הושקו בישראל לפני כשנה, והם יוצרים עניין בשוק האנדורו הישראלי. לאחרונה הושק שירות פרימיום עבור לקוחות המעוניינים לשלם יותר במעמד הכירה וליהנות מחבילת הטבות הכוללת: חבילת טיפולים מלאה, התחייבות לכלי חליפי כאשר האופנוע במוסך, התחייבות לטרייד-אין במחיר מחירון, וחבילת מיגון מותאמת לכל אופנוע.

במהלך יום ההדגמות יוצעו ללקוחות הטבות מיוחדות, לצד שירות הפרימיום RIEJU VIP.

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן