דף הבית / חדשות / טריומף: הסטריט סקמבלר מתעדכן ומקבל גרסה חדשה
StreetScramblerSandStorm_HF1

טריומף: הסטריט סקמבלר מתעדכן ומקבל גרסה חדשה

בטריומף מציגים גרסה מעודכנת של הסטריט סקרמבלר עם עדכוני מנוע לתקנות יורו 5, ובנוסף גרסה מיוחדת במהדורה מוגבלת

הטריומף סטריט סקרמבלר – דגם רטרו המהווה כרטיס כניסה לעולם האופנועים של החברה בריטית הוותיקה – מתעדכן עם מנוע מותאם לתקנות יורו 5, וגם מקבל גרסת 'סופת חול' במהדורה מוגבלת.

דגם הסטריט סקרמבלר המקורי הוצג בשנת 2017 וזכה להצלחה יחסית עם מכירות של כמעט 14,000 יחידות ברחבי העולם. הדגם קיבל עדכונים כשנה לאחר מכן עם הגדלת הספק המנוע ב-10 כ"ס ל-64 כ"ס ממנוע הטווין בנפח 900 סמ"ק. כעת מציגים בטריומף גרסה מעודכנת עם מנוע מותאם לתקנות יורו 5, אך כזה שמצליח לשמור על ההספק של 64 כוחות הסוס. אלו מגיעים ב-7,250 סיבובים לדקה – 250 סל"ד מוקדם יותר מהדגם הקודם. נתון המומנט עומד על 8.15 קג"מ ב-3,250 סל"ד.

טריומף סטריט סקרמבלר דגם 2021
טריומף סטריט סקרמבלר דגם 2021

לצד המנוע יש גם מספר עדכונים קוסמטיים קלים כגון מושב חדש, לוחית צד למספר בצידו השמאלי, מתאם פנס קדמי מאלומיניום, וגם כיסוי אלומיניום לגופי המצערת.

בטריומף גם מציעים את הסטריט סקרמבלר Sandstorm ('סופת חול'), במהדורה מוגבלת של 775 יחידות לציון דגמי הסקרמבלר שנלחמו במרוצי המדבר בשנות ה-60 – עם צביעה בשלושה גוונים, כנף קדמית גבוהה, זנב מקוצר, מגן גחון מאלומיניום ומגן לפנס הקדמי.

המחיר באירופה של הגרסה המעודכנת לא השתנתה, ואם כך המצב בארץ אז המחיר יישאר על 93,499 ש"ח. גרסת סופת החול עולה 600 יורו יותר באירופה.

טריומף סטריט סקרמבלר בגרסת סופת החול
טריומף סטריט סקרמבלר בגרסת סופת החול

Street_Scrambler_HF1

StreetScramblerSandStorm_Details1

StreetScramblerSandStorm_Details4

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן