דף הבית / חדשות / ימאהה: בקרוב טנרה חדש על בסיס MT-07?
XT700Z-tenere

ימאהה: בקרוב טנרה חדש על בסיס MT-07?

תמונת ריגול מראה אופנוע אדוונצ'ר חדש הבנוי על בסיס ה-MT-07; ייקרא XT700Z?

מה דעתכם על ימאהה טנרה חדש שבנוי על בסיס פלטפורמת ה-MT-07? ובכן, בתמונת ריגול שפרסם היום המגזין הבריטי Visirdown נראה אדוונצ'ר חדש של ימאהה שבנוי על בסיס השלדה והמנוע של ה-MT-07, וזאת אחרי שעל הפלטפורמה הזו כבר נבנה ה-XSR700 ובסוף השנה יוצג רשמית ככל הנראה ה-MT-07 טרייסר.

האופנוע, שנמצא בתהליכי פיתוח, צולם בעת רכיבת מבחן באיטליה, והיעדר הפלסטיקה – למשל בזנב, וכן רמת הגימור של מערכת הפליטה, מעידים כי האופנוע לא נמצא בשלבי פיתוח מתקדמים אלא במבחנים ראשוניים, ולכן סביר להניח שהוא לא יוצג בתערוכות של סוף השנה הנוכחית אלא בשנה הבאה, וייצא כדגם 2018.

בבסיס האדוונצ'ר החדש כאמור השלדה של ה-MT-07 ומנוע הטווין המקבילי בנפח 698 סמ"ק שמפיק 75 כ"ס. המתלים חדשים לגמרי, כשמלפנים יש מזלג הפוך בריא למדי, והחישוקים עם שפיצים ובמידות הנכונות – "21 מלפנים ו-"18 מאחור – מה שאומר שימאהה הולכת בעקבות הונדה עם האפריקה טווין, ולאופנוע החדש צפויות להיות יכולות שטח אמיתיות לצד נוחות כביש שנובעת ממושב רחב, תנוחה הגיונית ומיגון רוח גדול.

קרוב לוודאי שהאופנוע החדש יחליף את ה-XT660Z טנרה הוותיק, ואם נלך לפי הלוגיקה של ימאהה, אז סביר שהוא ייקרא XT700Z.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

hi_24MY_Ninja_500_SE_GN1_ACT__1_

חדשים בארץ: קוואסאקי נינג'ה 500 ו-Z500

הקוואסאקי נינג'ה 500 ו-Z500 הגיעו ארצה בגרסאות רגילות ו-SE; המחירים - 44 עד 47 אלף ש"ח; אירוע ההשקה בשישי הקרוב במטרו שופ תל-אביב

2 תגובות

  1. Avatar

    ישש! סופסוף עושים את המהלך המתבקש. נקווה שיעשו אותו כמו שצריך. אבל למה פנסי תחת שנראים כמו בוטוקס של אישה בת 90? זה שק.ט.מ או הונדה (נראה בול כמו הקרוסתורר) עושים את זה לא אומר שזה יפה

  2. Avatar

    יופי, צעד גאוני.

    נראה בעוד כמה שנים ימאהה תהיה יצרן האופנועים הכי גדול בעולם עם רשימת כלים מרשימים במיוחד, כנראה שאצטרף אליהם עם הדגם הזה, מקווה שיהיה מעניין מדי ויחליף את הויסטרום 650 שיש לי.

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן