דף הבית / חדשות / כמה עושה הטריומף רוקט 3 מ-0 ל-100?
Triumph-Rocket3-R-GT-005

כמה עושה הטריומף רוקט 3 מ-0 ל-100?

החיים הם לא 100-0? ובכן, לא במקרה של הטריומף רוקט 3 שקבע זמן מטורף; צפו בסרטון

רוצים לנחש כמה זמן לוקח לטריומף רוקט 3R להגיע ל-60 מייל לשעה (כ-96 קמ"ש)? 

בטריומף לקחו את הפאוור קרוזר האימתני שלהם, הרוקט 3, ובחנו את הנתון החשוב ביותר בכל כלי רכב: כמה זמן מאפס למאה. אז התשובה לשאלה הזאת היא 2.73 שניות במיאוץ ל-60 מייל לשעה. אמנם לא ברור אם בוצעו התאמות מיוחדות לאופנוע חוץ מההורדה של המראות ולוחית הרישוי, אך מגזינים שבחנו בחו"ל את האופנועים הסדרתיים דיווחו שהנתון מציאותי מאוד.

הרוקט 3 של טריומף מציע מנוע טריפל אורכי בנפח 2,500 סמ"ק המפיק 164.7 כ"ס ו-24 קג"מ שמגיעים עוד לפני 3,000 סל"ד (!). פרט למנוע האימתני גם שאר המכלולים ברמת פרימיום – כמו המזלג הקדמי ההפוך הבשרני בקוטר 47 מ"מ של שוואה, בלמי הברמבו הקדמיים עם הדיסקים בקוטר 330 מ"מ, והזרוע האחורית החד-צדית.

הרוקט 3 גם עומד בחזית הטכנולוגיה של טריומף בתחום הזה. הוא מציע חיישן אינרציה ב-6 צירים IMU של קונטיננטל, ואת כל היישומים שניתן לבנות עליו כמו בקרת אחיזה מתקדמת, מערכת ABS להטיה, וכן מספר מצבי ניהול מנוע. פרט לכך יש פנסי LED היקפיים, כולל פנסי יום, וכן מסך TFT צבעוני וגדול עם גוגל מפות מוטמעת, עם קישורית בלוטות' לחיבור בסלולרי ועם חיבור למצלמת גופרו – כמו שטריומף כבר הציגה בעבר. בנוסף –  קוויקשיפטר לשני הכיוונים, מערכת למניעת דרדור בעלייה / ירידה, התנעה ללא מפתח ובקרת לחץ אוויר בצמיגים.

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Yamaha XT500 79 2

נוסטלגיה: ימאהה XT500 – הזה שניצח את הדקאר

ה-XT500 המקורי משנת 1976 נחשב לאחד האופנועים החשובים ביותר של ימאהה, נמכר בהמוניו ואף ניצח את ראלי פריז דקאר האימתני

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן