דף הבית / חדשות / סאן-יאנג: תלת-גלגלי חדש ל-2019
SYM-Nuvion-Milan-010

סאן-יאנג: תלת-גלגלי חדש ל-2019

סאן-יאנג מציגה במילאנו את ה-Nuvion - קונספט תלת-גלגלי בשיתוף קוואדרו האיטלקית בנפחים 125 ו-200 סמ"ק, שירד לייצור כבר בשנה הבאה

גם סאן-יאנג נכנסת לתחום התלת-גלגלי. החברה הטייוואנית חושפת במילאנו את ה-Nuvion – קונספט תלת-גלגלי שפותח בשיתוף עם קוואדרו האיטלקית, המתמחה בקטנועים תלת-גלגליים.

הגוף של סאן-יאנג, המערכת התלת-גלגלית של קוואדרו; סאן-יאנג נוביון
הגוף של סאן-יאנג, המערכת התלת-גלגלית של קוואדרו; סאן-יאנג נוביון

הנוביון יושב על חלק מהפלטפורמה המכאנית של הג'וירייד, ולכן הוא מגיע בנפחים 125 ו-200 סמ"ק. החלק הקדמי כפול הגלגלים, כולל מערכת המתלה הקדמי, מגיע מקוואדרו האיטלקית, שלתקופה קצרה מכרה את הקטנועים התלת-גלגליים שלה גם כאן בישראל. השילוב הזה יוצר כלי תלת-גלגלי עם מערכת קדמית מוכחת ויעילה, אבל עם האיכויות המוכחות של הסאן-יאנג ג'וירייד. הנוביון מגיע כמובן עם המנוע מהדור האחרון של הג'וירייד, מה שאומר הזרקת דלק ועמידה בתקן יורו 4.

על אף שמדובר בדגם קונספט בלבד, הנוביון נראה אפוי ומוכן לייצור, ועל-פי סאן-יאנג הוא ירד לייצור כבר בשנת הדגם 2019. הוא צפוי להיות זול יותר אפילו מהימאהה טריסיטי 125, ולהנגיש את תחום התלת-גלגלי העירוני ליותר רוכבים. נמשיך לעדכן.

NUVION

SYM-Nuvion-Milan-008

SYM-Nuvion-Milan-002

SYM-Nuvion-Milan-006

SYM-Nuvion-Milan-009

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

תגובה אחת

  1. Avatar

    שלום
    הסנג יאנג תלת. 125 לא מוצג בקטלוג
    משמא לא קיים
    ואים כן מהו המחיר

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן