דף הבית / חדשות / סבב איטלקי חדש באליפות ההארד אנדורו
Romaniacs-2020-006

סבב איטלקי חדש באליפות ההארד אנדורו

לאליפות ההארד אנדורו של 2021 מצטרף סבב איטלקי חדש, אשר בין מארגניו נמצא אנג'לו גמבינו - אנדורו-בלוגר איטלקי שביקר אצלנו

הסבב השלישי באליפות ההארד אנדורו של ה-FIM יתקיים בחודש יולי השנה בטוסקנה איטליה, כאשר אחד ממארגניו הוא האנדורו בלוגר שביקר אצלנו בארץ לפני שנתיים לשבוע אנדורו.

הר 'Abetone' בטוסקנה יארח את הסבב השלישי של אליפות ההארד אנדורו החדשה של 2021 (החליפה את ה-WESS) ותבחן את השמות הכי חמים בעולם ההארד אנדורו. האירוע ייערך ב-11-10 ביולי השנה. לאתר האירוע – כאן.

האליפות תתחיל בתחילת מאי בפורטוגל, ביוני תגיע לארצברג המיתולוגי, בחודש יולי הסבב האיטלקי כאמור והרומניאקס, סבב ה-TKO בארצות הברית באוגוסט, פולין בספטמבר, ספרד וגרמניה באוקטובר.

אנג'לו גמבינו, או בשמו המקצועי אנדורו-בלוגר, הוא עיתונאי אופנועים איטלקי הכותב במגזין Endurista. את אנג'לו אנחנו מכירים מאירועים בין-לאומיים כאלה ואחרים, ולא פעם הצענו לו לבוא ארצה, להתארח אצלנו ולרכוב אנדורו במשך כמה ימים. בחורף 2019 הוא החליט לבוא, ואירחנו אותו במשך שבוע שבמהלכו יצאנו לרכוב אנדורו ב-4 אזורים שונים בארץ, כך שהוא יכול היה לטעום ממיטב אזורי האנדורו שיש לישראל להציע. ביום נוסף טיילנו בירושלים העתיקה ובעיר דוד, ואפילו פתחו עבורנו את דרך הולכי הרגל שעדיין לא פתוחה לציבור, בזכות חברים יקרים.

אחרי כמעט שבוע של אנדורו בישראל, אנג'לו הבין עד כמה ישראל היא גן עדן לרכיבת אנדורו, והוא חזר עם הבשורה הזו לאיטליה, שם פרסם את המאמר במגזין אנדוריסטה – ישראל – הארץ המובטחת של האנדורו.

אבל פרט לכתבה, אנג'לו גם צילם ארבעה סרטונים קצרים מארבעת ימי הרכיבה. אתם מוזמנים לחזור ולצפות בארבעת הסרטונים, וגם לפרגן לאנג'לו על העבודה המצוינת שעשה.

poster_ENG

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן