דף הבית / חדשות / פירלי מציגה: דיאבלו סופרקורסה V4 חדש
diablo-supercorsa-sc-v4-action (1)

פירלי מציגה: דיאבלו סופרקורסה V4 חדש

פירלי מציגה את הדור הרביעי של צמיג העילית - הדיאבלו סופרקורסה V4; יגיע בגרסה לכביש הציבורי ובגרסה למסלול בלבד, בכל המידות המקובלות

פירלי מציגה את הדור הרביעי והעדכני של הצמיג הסופר-ספורטיבי דיאבלו סופרקורסה, שיגיע בגרסה לכביש הציבורי ובגרסה למסלול בתרכובות שונות.

הדור הרביעי של צמיגי העילית של פירלי זמין לקהל הרחב החל מהחודש. הדיאבלו סופרקורסה V4 מחליף את הדיאבלו סופרקורסה V3. הגרסה הראשונה היא ה-SP (ר"ת Sport Production) אשר מיועדת לשימוש משולב של כביש ציבורי ומסלול, ומגיע מלפנים בתרכובת יחידה שמתחממת מהר ופחות רגישה לשינויי מזג אוויר, ומאחור בתרכובת כפולה מעולם מרוצי הסופרבייק העולמי, ועם עם פרופיל מעוגל לטובת שינויי כיוון קלים יותר (כתבנו עליו כשהוצג עבור הדוקאטי V4 סופרלג'רה במידה אחורית של 200/60ZR17).

פירלי דיאבלו סופרקורסה SC1, SC2 ו-SC3
פירלי דיאבלו סופרקורסה SC1, SC2 ו-SC3

גרסת ה-SC (ר"ת Special Compound – תרכובת מיוחדת) מיועדת אך ורק לשימוש במסלול סגור. בפירלי עבדו על שיפור האחיזה בכניסה והיציאה מהפניות, וכן על היציבות בקו ישר ובהטיה. גרסה זו תגיע בשלוש תצורות – SC1 שמיועד למסלולים חלקים יותר באזור עם טמפרטורות חיצוניות גבוהות, SC2 לטמפרטורות נמוכות יותר ולאורך חיים גדול יותר לעומת ה-SC1, ולבסוף SC3 לימי מסלול ופחות למרוצים.

התרכובת החדשה רכה יותר ומאפשרת יותר שטח מגע של גומי באספלט בזמן הטיה, אך עם פרופיל צידי המאפשר שינויי כיוון מהירים יותר. בפירלי מדגישים שהצמיג הקדמי והאחורי חולקים את אותו התכנון, והם מאפשרים התנהגות צפויה יותר משני קצוות האופנוע.

ייצור הסדרה הראשונה מסתיים בימים אלו, וראשוני הצמיגים יגיעו ארצה במהלך חודש פברואר. אין כרגע מידע על מחירי הצמיגים, אולם להערכתנו הם צפויים להיות דומים למחירים של הסופרקורסה V3.

diablo-supercorsa-sc-v4-action

פירלי דיאבלו סופרקורסה SP
פירלי דיאבלו סופרקורסה SP

diablo-supercorsa-sc-v4-set (1)

diablo-supercorsa-sc-v4-rear-side

infografica-gamma-racing-e-sport

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

hi_24MY_Ninja_500_SE_GN1_ACT__1_

חדשים בארץ: קוואסאקי נינג'ה 500 ו-Z500

הקוואסאקי נינג'ה 500 ו-Z500 הגיעו ארצה בגרסאות רגילות ו-SE; המחירים - 44 עד 47 אלף ש"ח; אירוע ההשקה בשישי הקרוב במטרו שופ תל-אביב

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן