דף הבית / חדשות / ק.ט.מ: ה-SX-E 5 החשמלי יוצא לשווקים
KTM-SX-E5-005

ק.ט.מ: ה-SX-E 5 החשמלי יוצא לשווקים

דגם המיניקרוס החשמלי החדש של ק.ט.מ, ה-SX-E 5, המיועד לילדים, יתחיל להימכר עוד השנה

בק.ט.מ הציגו בשנה שעברה גרסת מוטוקרוס חשמלית קטנה המתאימה לילדים. עכשיו הם מודיעים שה-SX-E 5 יצא לשווקים מיד לאחר החגים.

ק.ט.מ SX-E 5 - חשמלי לילדים; בעתיד דגמים חשמליים נוספים
ק.ט.מ SX-E 5 – חשמלי לילדים; בעתיד דגמים חשמליים נוספים

בתערוכת מילאנו 2018 הציגו בק.ט.מ אופנוע מיניקרוס קטן וחשמלי שמתאים לילדים בני 10-3 העושים את צעדיהם הראשונים בעולם המוטוקרוס. הבסיס לאופנוע החדש, הזהה לחלוטין במאפייניו, הוא הק.ט.מ 50SX – אופנוע המוטוקרוס התחרותי לילדים הקטן ביותר בליין של ק.ט.מ, שמגיע עם מכלולי קצה איכותיים. השלדה, המתלים כדוגמת מזלג ה-WP XACT 35 עם שסתום האוויר ו-WP XACT מאחור, וכן שאר מכלולי השלדה, נלקחו ישירות מהדגם המקצועי הקטן. בתוך השלדה הושתל מנוע חשמלי שמפיק 5 קילוואט (כ-7 כ"ס) – ומכאן ה-5 בשם הדגם. מערכת ניהול המנוע מגיעה עם שישה מצבים להתאמת אופי אספקת החשמל בהתאם להתקדמות הרוכב.

בק.ט.מ מציינים שטווח הרכיבה עומד על עד שעתיים לרוכבי הובי וכ-25 דקות לרוכבים מהירים במיוחד, ועם המטען המסופק עם האופנוע, שמתחבר לכל שקע ביתי, זמן הטעינה המלא עומד על כשעה. לאופנוע אפשרויות כיוון גובה והתאמה לילדים בטווחי גיל של 10-3. נציין שלחברת האחות הוסקוורנה יש את דגם ה-EE-5 המקביל, שהחל את שיווקו בתחילת יולי השנה.

הק.ט.מ SX-E 5 קרוב לוודאי יגיע ארצה (ברישוי אפור כמובן, מחיר טרם פורסם). אנחנו מהמרים שבשנים הקרובות נראה מהחברה האוסטרית דגמים תחרותיים חשמליים נוספים, שיתחילו לגדול בהדרגה עד לאופנועי הבוגרים.

KTM-SX-E5-008

KTM-SX-E5-009

KTM-SX-E5-004

KTM-SX-E5-002

KTM-SX-E5-001

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

BMW R90S 1

נוסטלגיה: ב.מ.וו R90S

הב.מ.וו R90S היה הסמן הימני של אופנועי הספורט-תיור בשנות ה-70 - עם יכולות גבוהות בקו ישר, בכבישים המפותלים, בייחודיות של מנוע הבוקסר ובצביעה הדו-גונית

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן