דף הבית / חדשות / אפריליה RS660 טרופאו: למסלול בלבד
01_RS 660 Trofeo

אפריליה RS660 טרופאו: למסלול בלבד

אפריליה הציגה גרסת מסלול של ה-RS660 עם יותר הספק, פחות משקל, מכלולי מרוץ ואלקטרוניקה מותאמת מסלול

באפריליה הציגו גרסת מסלול של ה-RS660, עם 5 כוחות סוס נוספים ומשקל נמוך יותר, מערכת פליטה שונה, בולמים איכותיים, ארגונומיה מותאמת למסלול ושינויי אלקטרוניקה. 

בשנה שעברה פרסמנו תמונת ריגול של גרסת מסלול של ה-RS660 עם הכיתוב Trofeo (טרופאו – גביע) אשר רמזה על אליפות מרוצים שתתבסס על הדגם. כעת אפריליה הציגה את הגרסה הרשמית עם תג המחיר שמשקף את התוספות הרבות שמבדילות אותו מגרסת הכביש.

02_RS 660 Trofeo

מנוע הטווין מקבילי בנפח 659 סמ"ק מקבל תוספת של 5 כוחות סוס, להספק כולל של 105 כ"ס. המשקל היבש יורד מ-169 ק"ג ל-153 ק"ג, מערכת הפליטה היא של SC-Project ומיועדת רק למסלול סגור, בולמי הקאיאבה מפנים את מקומם לאוהלינס AP948 מאחור, כאשר הבולם הקדמי מקבל קיט קארטרידג' של אנדריאני (Andreani), יש רגליות שונות ומתכווננות, והכידון הגבוה מוחלף בקליפ-און ספורטיבי. הצמיגים הם של פירלי סופרקורסה V3 SC1, ופיירינג המרוצים, שאינו כולל אביזרי תקינת כביש כמו פנסים, עשוי מפיברגלס.

באפריליה הסירו בדגם זה את מפתח ההתנעה ואת מערכת ה-ABS, אם כי החיבור שלו למערכת האלקטרוניקה עדיין קיים כדי לאפשר את שאר המערכות. גם מפת ניהול המנוע מכוונת רק למצב מרוץ ומשחררת את מלוא ההספק כבר מההתנעה. עדיין יש בקרת אחיזה, בקרת ווילי, בקרת זינוק ובקרת בלימת מנוע, והקוויקשיפטר פועל רק להעלאת הילוכים.

ניתן להזמין את האפריליה RS660 טרופאו באתר של אפריליה, כאשר מחירו באירופה הוא 14,700 יורו. באיטליה גם תתקיים אליפות RS660 טרופאו עם שישה סבבים.

04_RS 660 Trofeo

03_RS 660 Trofeo

Aprilia-RS-660-Trofeo-01

Aprilia-RS-660-Trofeo-02

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

rieju_six_days_mr300 - LOW

רייחו: ה-MR300 מקבל גרסת סיקס דייז

ברייחו חשפו לראשונה גרסת סיקס דייז איטליה ל-MR300 הדו-פעימתי; ייוצר ב-100 יחידות בלבד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO