דף הבית / חדשות / ה-XSR700 של Bunker
image007

ה-XSR700 של Bunker

סדנה טורקית שנכנסה לאחרונה לפרויקט Yard Built של ימאהה מציגה XSR700 מושקע במיוחד

יצירה חדשה בפרויקט Yard Built של ימאהה – פרויקט שבו סדנאות פרטיות בונות אופנועי קאסטום מעוצבים על בסיס דגמים קיימים של ימאהה – והפעם XSR700 של סדנה טורקית בשם Bunker השייכת לשני אחים – קאן ומרט אוזר.

ה-XSS700 של Bunker
ה-XSS700 של Bunker

הרעיון שעמד מאחורי ה-XSR700 של שני האחים הוא להפוך אותו לטרקר, אבל עם עיצוב מודרני, וכדי להשיג את זה הם ביצעו שינויים רבים על הפלטפורמה. המנוע והשלדה נשארו אמנם זהים למקור, אבל הנגיעות של השניים נמצאות בכל מקום. כך למשל הוחלפו הגלגלים לחישוקי שפיצים בקוטר "17 ו-"19 שנלקחו מסופר טנרה, עם צמיגי גולדן טייר GT201 עליהם. הפרונט נלקח מ-MT-09 טרייסר, ומרווח הגחון עלה משמעותית – גם בשל הגלגל הקדמי הגדול יותר מהמקור. המושב הוגבה על ידי תוספת ייעודית ב-6 ס"מ, הכידון הוחלף לאחד של Renthal, ומערכת הפליטה היא מייצור עצמי בתוספת ממיר קטליטי של אקרפוביץ'.

שינויים אלה מאפשרים ל-XSR להפוך כאמור לטרקר – אופנוע רב-שימושי שכולל גם יכולות שטח.

פרט לכך השינויים הם בעיקר עיצוביים – אבל הם רבים. כך למשל הפנס הקדמי הצנוע הוחלף באחד בקוטר "5.5, וכל עבודה הגוף של הטרקר היא בעבודה עצמית של הסדנה. בנוסף, הורכבו על האופנוע שפע אביזרים מהקטלוג הרשמי של ימאהה כמו מנופים, ידיות וכו'. לטעמנו התוצאה הסופית יפהפייה.

image008

image003

image004

image010

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

BMW R90S 1

נוסטלגיה: ב.מ.וו R90S

הב.מ.וו R90S היה הסמן הימני של אופנועי הספורט-תיור בשנות ה-70 - עם יכולות גבוהות בקו ישר, בכבישים המפותלים, בייחודיות של מנוע הבוקסר ובצביעה הדו-גונית

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן